Korg Wavestate - aktualizacja firmware'u

06.09.2021  | Paweł Pruski
Korg Wavestate - aktualizacja firmware'u

Edytor sampli, narzędzia ułatwiające import próbek, łatwiejsze przeglądanie presetów - to tylko niektóre nowości związane z nowym firmwarem w wersji 2.0

Wavestate jest jednym z najciekawszych syntezatorów zaprezentowanych w ostatnim czasie przez firmę Korg. Łączy w sobie klasyczne podejście do syntezy z zupełnie nowymi trendami odnoszącymi się do pracy z samplami. W dniu premiery instrument zdobył wielu fanów, którzy poszukiwali wielofunkcyjnego, uniwersalnego syntezatora oferującego bardzo szeroką paletę brzmieniową. Kilka dni temu, dzięki najnowszej aktualizacji Wavestate zyskał elementy, których mogło brakować w pierwotnym oprogramowaniu.

Najbardziej istotną nowością jest edytor próbek. Aplikacja Sample Builder umożliwia wielowymiarową pracę nad próbkami. Oprócz łatwego importu możemy edytować sample tworząc np. wielogłosowe struktury o różnych parametrach próbek. Powyższa funkcja przede wszystkim wpływa na tempo pracy - w wygodny sposób możemy przygotować bibliotekę, którą następnie wgramy do syntezatora.

Najnowsza akutalicaja to również całą masa poprawek oraz udogodnień. Poprawiono pracę arpeggiatora, dodano kategorie presetów, czy też obsługę wybranych parametrów. Aktualizacja jest darmowa i dostępna jest na stronie producenta.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT