NewTek TriCaster Mini 4K

06.09.2021 
NewTek TriCaster Mini 4K

NewTek TriCaster Mini 4K to prosty w użyciu, kompaktowy system produkcji wideo, który pozwala każdemu tworzyć niesamowite materiały bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Nie musisz być ekspertem, aby opowiedzieć swoją historię w jakości telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą profesjonalnego show.

TriCaster Mini 4K wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI® zapewniając jednocześnie możliwość połączeń z innymi popularnymi standardami przesyłu treści multimedialnych. Żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wiele możliwości w tak małym opakowaniu i to za cenę TriCaster Mini 4K.

Kompaktowy system TriCaster jest łatwy w transporcie i konfiguracji ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby zapewnić wysokiej jakości pokazy na ekranach i wyświetlaczach o dowolnym rozmiarze i kształcie. Dzięki NDI® TriCaster Mini 4K łączy się z szeroką gamą systemów takich jak kamery, telefony czy laptopy.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT