Nowa wersja dyfuzorów Vicoustic Multifuser DC3

17.09.2021 
Nowa wersja dyfuzorów Vicoustic Multifuser DC3

Producent wysokiej jakości paneli akustycznych, portugalska firma Vicoustic, wprowadza na rynek nową wersję najpopularniejszego panelu rozpraszającego MULTIFUSER DC3.

Dyfuzor ten to nowe wcielenie Multifuser DC2, który został uzupełniony o system montażu oparty o profile aluminiowe Vicoustic VicFix Mini. Dzięki temu panele można w łatwy sposób montować na ścianach. Montaż sufitowy pozostaje bez zmian jak w poprzedniej wersji przy pomocy kleju montażowego.

Znakomite właściwości akustyczne paneli Multifusor DC3 pozostały bez zmian. DC3 to dwu wymiarowy panel rozpraszający do mocowania na ścianach i sufitach. Rozprasza fale dźwiękowe w dwóch płaszczyznach poziomo i pionowo. Działa na wysokie częstotliwości rozjaśniając i czyszcząc dźwięk w pomieszczeniu. Pomaga rozwiązać problemy związane z brakiem zrozumienia mowy czy też czytelności muzyki w pomieszczeniach. Ze względu na swój atrakcyjny wygląd pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia.

Jest zbudowany z najwyższej jakości spienionego polistyrenu (EPS).  Nowa wersja Multifusor DC3 dostępna będzie w kolorach białym, czarnym oraz szarym.
Panele można malować farbami na bazie wody. Dostępne w opakowaniach po 4 sztuki.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT