Stwórz własną wersje utworu Jareckiego w kolejnym konkursie 2track!

10.10.2021 
Stwórz własną wersje utworu Jareckiego w kolejnym konkursie 2track!

Zremiksuj utwór „Odnowa” z najnowszej płyty Jareckiego i zgarnij pakiet oprogramowania Izotope Elements Suite, zestaw płyt od Def Jam Recordings, subskrypcję TIDAL, bon na zakupy na intruz.com albo godziny do wykorzystania w Def Jam Studio.

16 lipca 2021 ukazał się trzeci solowy album Jareckiego „Totem”, na którym artysta sięga do ukochanych przez siebie funkowych i soulowych brzmień. To 13 osobistych, intymnych opowieści o życiu, miłości i przywiązaniu do natury. W najnowszym konkursie 2tracka, możecie zmierzyć się z utworem „Odnowa”, a jeśli dobrze Wam pójdzie, oprócz nagród rzeczowych macie szansę na cyfrowe wydawnictwo Waszych remiksów.

Jarecki, jest wokalistą i raperem, członkiem formacji Kultórwa, z którą wydał płyty: „Zwirus” oraz „Muzykata”. Od 2003 r. prowadzi solową działalność artystyczną. Na koncie ma trzy albumy: „Styldohwil” (2008), „Za Wysoko” (2017) i wspomniany „Totem” (2021). Ponadto wraz z DJ BRK wydał płyty „Mucha nie siada” (2010) oraz „Punkt widzenia (2014 ).

Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubson’em i Dj BRK. Współpracował też m.in. z: Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim, Chadą, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert em Cichym, VNM i innymi.

Nagrodą główną w konkursie jest pakiet oprogramowania Izotope Elements Suite ufundowany przez Mega Music, dystrybutora Izotope w Polsce.

WAŻNE: CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX.
Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk „MIX".

2. INSTRUMENTAL/VOCAL
Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT