Tyso Daiko - maszyna perkusyjna oparta o syntezę wavetable

11.10.2021  | Paweł Pruski
Tyso Daiko - maszyna perkusyjna oparta o syntezę wavetable

Ostatnimi czasy w formacie Eurorack możemy obserwować prawdziwy wysyp modułów odpowiedzialnych za perkusjonalia. Jedną z najnowszych propozycji jest Tyso Daiko.

ALM / Busy Circuits od początku konsekwentnie buduje swój zestaw modułów Eurorack. Na chwilę bieżącą tworzą bardzo spójny system pozwalający na generowanie szerokiej palety brzmień. W kategorii perkusjonaliów do tej pory głównym motorem napędowym był Squid Salmple. W tej chwili powyższa kategoria wzbogacona została również o możliwość syntetycznego tworzenia bębnów. Tyso Daiko jest 12-bitowym syntezatorem perkusyjnym opartym o typ syntezy wavetable. Jest to dość ciekawe połączenie ponieważ wavetable, stosunkowo rzadko wykorzystywane jest do tych celów. Moduł pozwala na jednoczesne generowanie dwóch głosów.

Do dyspozycji mamy 11 różnych przebiegów w oparciu o które tworzymy brzmienia. Oczywiście każdy z parametrów dostępny jest z poziomu sterowania napięciowego. W rezultacie możemy tworzyć wiele eksperymentalnych struktur bazujących na modulacjach. Naturalnym uzupełnieniem modułu jest być Pamela’s NEW Workout, generująca szereg sygnałów typu trig, gate,cv.  

Cena: 349$
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT