Nowy procesor KLANG:konductor

11.10.2021 
Nowy procesor KLANG:konductor

Starając się osiągnąć maksymalną elastyczność, KLANG stworzył najbardziej wszechstronny i efektywny procesor miksujący do systemów odsłuchu dousznego, zapewniający wszechstronność połączeń, kompatybilny zarówno z dzisiejszymi standardami, jak i gotowy na rozbudowę w przyszłości.

Zaprojektowany z myślą o realizatorach MON i instalacjach stałych, system dostarcza 16 miksów immersyjnych, może przetwarzać 128 sygnałów wejściowych z częstotliwością próbkowania do 96 kHz i latencją poniżej 0.25 ms. KLANG:konductor oferuje trzy sloty na karty DMI, aby zapewnić pełną swobodę wejść i wyjść oraz gwarantuje stabilną integrację z każdą istniejącą konfiguracją audio. Na przykład dwie karty DMI-MADI umożliwiają wysłanie 128 kanałów wejściowych i miksów do konsoli; a jedna karta DMI-Dante może łączyć te miksy z KLANG:kontroller. W połączeniu ze zintegrowanymi możliwościami routingu, pozwala również użytkownikowi konwertować audio na różne formaty, np. Optocore, Dante lub MADI, z każdą kartą DMI oferującą do 64 kanałów wejściowych i wyjściowych zarówno przy 48 kHz, jak i 96 kHz.

Bazując na takiej samej konstrukcji wzmacniacza co w KLANG:quelle, montowany z przodu port słuchawkowy umożliwia bezpośrednie podłączenie słuchawek, w tym nawet słuchawek dousznych o niskiej impedancji i skierowanie do nich sygnału z wyjścia cue z konsoli oraz płynne przełączenie na cue KLANG za pomocą aplikacji. Urządzenie ma również zamontowany z przodu 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia bezpośrednią kontrolę miksu, konfigurację dźwięku, routing i monitorowanie. Port sieciowy z przodu urządzenia zapewnia zasilanie przez Ethernet, co pozwala na bezpośrednie podłączenie KLANG:kontroller lub KLANG:quelle, a podwójne redundantne zasilacze zapewniają maksymalną niezawodność.

KLANG:konductor:

* Latencja ¼ ms (bez kart IO)
* 2 x port USB do aktualizacji oprogramowania i instalacji presetów
* 1 x wzmacniacz słuchawkowy studyjnej jakości ze sterowaniem głośności
* 7-calowy kolorowy ekran dotykowy
* Podwójne redundantne zasilanie
* 1 x port RJ45 Ethernet z PoE
* 2x port RJ45 EtherCON Control Ethernet
* 1x port RJ45 EtherCON Ethernet LINK
* 128 wejść / 16 szyn miksujących @ 48 i 96kHz
* Wejście i wyjście Word Clock
* 192×192 router sieciowy audio
* Waga: 6.3kg | Wymiary: 43.5 / 13.3 / 26.8 cm
* Panel frontowy: 48.5cm | 19″ | 3Rus

Dystrybutorem produktu jest firma Konsbud Audio (https://konsbud-audio.pl/).

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT