Nowy głośnik sufitowy JBL-LCT 81C/TM

12.10.2021 
Nowy głośnik sufitowy JBL-LCT 81C/TM

JBL Professional prezentuje niskoprofilowy, pełnopasmowy głośnik z przetwornikiem o średnicy 200 mm (8”), przeznaczony do instalacji w sufitach podwieszanych o wymiarach 600 mm x 600 mm.

JBL-LCT 81C/TM to pełnopasmowy głośnik sufitowy zaprojektowany do montażu w sufitach podwieszanych o standardowych wymiarach płyty 600 mm x 600 mm. Brak konieczności cięcia płyt sufitowych sprawia, że instalacja głośnika jest łatwa i ekonomiczna. Głębokość profilu wynosząca zaledwie 103 mm umożliwia instalację w miejscach, w których głębsze głośniki sufitowe się nie mieszczą. Głośnik zapewnia doskonałą jakość odtwarzanych komunikatów oraz muzyki o średnim natężeniu i jest przeznaczony do wykorzystania między innymi w systemach przywoławczych, biznesowych systemach muzycznych, systemach nagłośnienia sklepów, recepcji, poczekalni, terminali i salonów, sal konferencyjnych, lekcyjnych i sądowych.

Bardzo wysoka skuteczność głośnika JBL-LCT 81C/TM zapewnia maksymalny poziom natężenia dźwięku, nawet przy niskich odczepach transformatora. Głośnik korzysta z pełnopasmowego dwustożkowego przetwornika o bardzo wysokiej skuteczności 96 dB i średnicy 200 mm (8”). Przetwornik wykorzystuje cewkę o średnicy 25 mm (1”) wyposażoną w kaptonowy karkas i uzwojenie wykonane drutem odpornym na wysoką temperaturę – takie rozwiązanie pozwala wydajniej odprowadzać ciepło z układu, wpływając na skuteczniejsze oddawanie mocy i długotrwałą niezawodność. Wbudowany w głośnik 10-watowy transformator pozwala na pracę w rozproszonych instalacjach 100V lub 70V, jak również do zasilania z niskoimpedancyjnego wzmacniacza mocy przy 8Ω. Zainstalowany w obudowie przełącznik pozwala na łatwy wybór trybu pracy głośnika. Do instalacji głośnika w suficie podwieszanym przewidziano cztery otwory w narożnikach obudowy, dodatkowe zabezpieczenie stanowią dwa otwory dla linek asekuracyjnych. Głośnik chroniony jest maskownicą wykonaną z blachy perforowanej w kolorze białym.

Cechy:
* skuteczny przetwornik dwustożkowy 200 mm (8”)
* łatwa instalacja w podwieszanych sufitach 600 mm x 600 mm. bez konieczności wycinania otworów
* perforowana metalowa maskownica w zestawie
* tryb pracy 70V/100V oraz 8Ω
* 20W przy 8Ω, ustawienie „Direct”
* 10W przy 70V/100V z odczepami 10W, 5W, 2,5W (1,3W tylko dla 70V)
* bardzo niski profil o głębokości zaledwie 103 mm, umożliwia dopasowanie do płytkich sufitów lub takich, w których znajdują się przeszkody
* łatwe podłączenie przewodów w zabezpieczonej komorze, wejście na przewody od góry lub z boku przez otwór w obudowie
* bardzo wysoka skuteczność 96 dB, pozwala na zastosowanie wzmacniacza małej mocy
* zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej zrozumiałości mowy
* propagacja stożkowa 100°
* certyfikaty UL1480A i UL2043 dopuszczające do stosowania w przestrzeniach podsufitowych

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT