Audio-Technica przedstawia hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów AT2040

18.10.2021 
Audio-Technica przedstawia hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów AT2040

Wytrzymały mikrofon AT2040 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku dla podcasterów i innych twórców treści w przystępnej cenie.

Firma Audio-Technica przedstawia nowy, hiperkardioidalny, dynamiczny mikrofon podcastowy AT2040. Zainspirowany wydajnością uznanego wielkomembranowego mikrofonu dynamicznego Broadcast Audio-Technica BP40, AT2040 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku z wyjątkową reprodukcją wokalu specjalnie dla podcasterów i innych twórców treści, w przystępnej cenie.

Wyposażony w stylową, ale wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcję, AT2040 cechuje się stałą jakością dźwięku z bliskiej odległości, zapewniając doskonałą izolację wokalną. Wyjątkowa konstrukcja tego mikrofonu zapewnia stałą jakość dźwięku z bliskiej odległości bez irytujących trzasków, a zintegrowany uchwyt przeciwwstrząsowy dodatkowo minimalizuje hałas, wstrząsy czy wibracje. Zapewniając doskonałą izolację wokalną, wiele mikrofonów AT2040 może być bez problemu używanych w bliskiej odległości od siebie, więc prowadzenie wywiadów podcastowych będzie wymagało minimalnej edycji w postprodukcji. Konfiguracja jest szybka i łatwa dzięki wyjściu XLR podłączonemu do profesjonalnego sprzętu nadawczego lub interfejsów dla komputerów Mac i PC. Dynamiczna konstrukcja zapewnia ciepłe, bogate i profesjonalnie brzmiące wokale dla twórców treści na wszystkich poziomach.

Duża membrana tego mikrofonu zapewnia płynny, naturalny dźwięk w każdym zastosowaniu. Specjalna wewnętrzna, wielostopniowa przednia osłona (połączenie piankowej siatki i pop filtra nonwoven) w połączeniu z hiperkardioidalną charakterystyką biegunową zapewnia wysoce kierunkowy, wąski odbiór, który redukuje zewnętrzne hałasy, jednocześnie wytwarzając ciepły, klasyczny dźwięk. Wyjście XLR AT2040 łączy się z konwencjonalnym wejściem mikrofonu analogowego, zapewniając wszechstronne zastosowanie, od interfejsów audio USB po profesjonalne konsole mikserskie. Mikrofon jest standardowo wyposażony w obrotowy uchwyt do statywu, gwintowany adapter 5/8″-27 na 3/8″-16 oraz miękki pokrowiec ochronny.

Mikrofony Audio-Technica stały się w ostatnich latach popularne wśród streamerów, YouTuberów i innych twórców treści, ale wcześniej firma nie oferowała  dynamicznego mikrofonu hiperkardioidalnego tak precyzyjnie dostosowanego do potrzeb podcasterów. AT2040, ze swoją płynną reprodukcją głosu i skoncentrowanym odbiorem, pomoże przenieść podcast na wyższy poziom.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó