AKG Ara - profesjonalny mikrofon pojemnościowy

19.10.2021 
AKG Ara - profesjonalny mikrofon pojemnościowy

Nowy, stylowy mikrofon AKG Ara jest dedykowany wszystkim twórcom muzyki i materiałów multimedialnych oraz podcasterom. AKG Ara to dwutrybowy mikrofon USB o jakości. Jego studyjny rodowód jest dziedzictwem 70 lat dorobku firmy AKG na rynku mikrofonów światowej klasy.

Nadaje się idealnie do rejestracji, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów i wokali, wideokonferencji czy po prostu na YouTube. Wszystko to dzięki doskonałemu dźwiękowi, dwóm trybom pracy i intuicyjnej regulacji.

To narzędzie USB typu plug-and-play do komputerów PC / Mac i do mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze. AKG Ara składa się z zaawansowanych komponentów, dzięki którym rejestruje dźwięk o rozdzielczości 24-bitów / 192 kHz.

ARA POSIADA DWA TRYBY PRACY:

• kierunkowy przedni (kardioidalny) wychwytuje dźwięk bezpośrednio przed mikrofonem, odrzucając jednocześnie dźwięk z innych stron
• przedni + tylny (omni) zbiera dźwięk równomiernie ze wszystkich stron, dzięki temu nadaje się idealnie do nagrywania wywiadów z wieloma osobami

Z PRZODU MIKROFONU ZNAJDUJĄ SIĘ KLUCZOWE FUNKCJE ARA, W TYM:

• wybór charakterystyki
• wyciszenie mikrofonu
• pokrętło głośności słuchawek
• gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó