Hitmaker Bundle – ogromny zestaw oprogramowania z interfejsami Focusrite!

19.11.2021 
Hitmaker Bundle – ogromny zestaw oprogramowania z interfejsami Focusrite!

Ogromny zestaw oprogramowania w zestawie z interfejsami Focusrite - poznaj Hitmaker Bundle.

Nowe interfejsy Focusrite z serii Scarlett, Clarett+, Clarett USB i Red oraz preampy Scarlett Octopre i Octopre Dynamic od teraz zawierają w zestawie oprogramowanie o wartości ponad 1300$! W jego skład wchodzą efekty od najbardziej uznanych deweloperów wtyczek na rynku. Oferta dotyczy interfejsów zakupionych oraz zarejestrowanych po 1 października 2021 r. i nie jest ograniczona czasowo.

Twórz piosenki o światowej klasy brzmieniu z pomocą emulacji legendarnych studyjnych urządzeń i świetnie brzmiących instrumentów. Wtyczki takich marek jak Antares, Brainworx, Focusrite Relab i  XLN Audio stanowią arsenał narzędzi, który pozwoli Ci uzyskać zadowalające efekty już pierwszego dnia.

W skład zestawu wchodzą następujące wtyczki:

Antares Auto-Tune Access

Legendarny efekt, pozwalający na naturalnie brzmiącą korekcję tonu niemal w czasie rzeczywistym lub błyskawiczne, inspirowane brzmieniem współczesnego hip-hopu strojenie. I wszystko pomiędzy.

Relab’s LX480 Essentials

Cztery pogłosy, modelowane na egzemplarzu klasycznego sprzętowego pogłosu, który znajduje się w nowojorskim studiu The Hit Factory, słyszanym na dziesiątkach hitów. LX480 Essentials to brzmienie studia, które gościło u siebie takie nazwiska jak Bruce Springsteen, the Stones, Kool and the Gang, The Weeknd, Pharell Williams czy Katy Perry.

Softube Marshall Silver Jubilee 2555

Cyfrowa wersja następcy JCM800, stworzona przez ekspertów od analogowych emulacji z Softube. The Silver Jubilee oferuje ciepłe cleany i soczyste, przesterowane brzmienia.

XLN Audio Addictive Keys

Doskonale uchwycone brzmienia jednego z czterech instrumentów klawiszowych od Steinwaya, Yamahy lub klasycznego Rhodesa. Podłącz swój kontroler MIDI i błyskawicznie przenieś się do profesjonalnego studia nagraniowego i graj na jednym z tych przepięknych instrumentów.

XLN Audio Addictive Drums 2: Studio Rock

Zaproś do swojego utworu profesjonalnego perkusistę. Nagrane przez ekspertów sample z najwyższych modeli bębnów Tama i Pearl, cymbałów Paiste i Sabian, nagrane w Decibel Studios w Sztokholmie.

Brainworx bx_oberhausen

Dokładna emulacja amerykańskiego polysyntha. Bx_oberhausen to reprodukcja ikonicznego instrumentu, komponent po komponencie. 32 głosy dostępne w tej wtyczce to dwukrotnie więcej, niż w najwyżej cenionych analogowych syntezatorach. Dzięki temu możesz stworzyć bardzo barwne akordy i "przepastne" unisono.

Brainworx Bx_console Focusrite SC

Preampy, które stoją za sukcesem Focusrite. Żadna inna wtyczka nie oferuje unikalnego charakteru tej rzadkiej konsoli mikserskiej i preampów ISA 110, tych samych, które zainspirowały funkcję Air. Bx_console Focusrite SC jest kompletnym channel stripem, składającym się z EQ, de-essera, kompresora, limitera, bramki i ekspandera.

Zobacz także test wideo:
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
To, że Universal Audio dołączy do grupy producentów budżetowych interfejsów audio było niemal pewne. Otwartym natomiast pozostawało pytanie z czym i za ile.

Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite

Dwa skrupulatnie przeniesione do cyfrowej domeny klasyczne procesory studyjne od Focusrite. Korektor i kompresor, które z łatwością rozpoznasz w światowej klasy studiach na całym świecie. Jeśli słuchałeś muzyki w przeciągu ostatnich 30 lat, to znaczy że słyszałeś Red 2 i Red 3.

Brainworx bx_masterdesk

Przygotuj swoje nagrania na premierę z pomocą wysokiej klasy procesora masteringowego. Dzięki prostocie obsługi, bx_masterdesk czyni process mastering szybszym I łatwiejszym do zrozumienia przez każdego, nawet początkującego.

Więcej informacji na temat interfejsów Focusrite znajdziesz TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó