Nowa seria kameralnych występów live od Focusrite

29.11.2021 
Nowa seria kameralnych występów live od Focusrite

Sypialnia jest dla wielu muzyków miejscem, w którym budzi się kreatywność. Chcemy uczcić sztukę, która powstaje w tej przestrzeni wraz z kilkoma wybranymi przez nas artystami. Niezależnie, czy są to nowe odkrycia, czy doświadczeni weterani, wszyscy zaczynali w tym samym miejscu – pisząc i ćwicząc swoje numery w zaciszu własnego pokoju.

Zobacz jak Twoi nowi ulubieni artyści czynią Sypialnię swoją sceną i wykonują w niej dwa własne utwory. Te specjalne występy sprawią, że uśmiechniesz się szerzej, zerwiesz do tańca, wzruszysz się. Nowe odcinki będą pojawiać się co trzy tygodnie. Dowiedz się o nich od razu śledząc Audiotech i Focusrite w mediach społecznościowych.

Kojaque, producent i raper z Dublina przejął scenę, a raczej Sypialnię, wykonaniem piosenek That Deep i Jinty Boy Blues. Swój ostatni album, Town’s Dead nagrał w szafie w północnym Dublinie, ale to nie powstrzymało go przed zdobyciem uwagi słuchaczy i mediów. Został zaproszony na występ do popularnego kanału Colors i Vevo, właśnie kończy trasę koncertową po Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM