Zoom R20 - nowy 16-ścieżkowy przenośny rejestrator

08.12.2021  | Paweł Pruski
Zoom R20 - nowy 16-ścieżkowy przenośny rejestrator

Zoom R20 to mobilny, wielofunkcyjny rejestrator wielościeżkowy z zintegrowanymi efektami stereo i ekranem dotykowym pozwalającym na edycję śladów.

Mobilne nagrywanie wielościeżkowe nie jest prostym przedsięwzięciem. Jeśli zdecydujemy się korzystać z komputera, to powyższa opcja zakłada zakup dodatkowego interfejsu audio. Biorąc pod uwagę ilość potrzebnych śladów, owy interfejs odsyła nas do dość wysokiego pułapu cenowego. Nic więc dziwnego, że część muzyków decyduje się na ominięcie komputera i korzystanie ze sprzętowego rozwiązania. W przypadku Zoom R20 8 z 16 ścieżek może być nagrywanych jednocześnie w 44,1 kHz i 16/24bit. Każdy z kanałów posiada regulację poziomów za pomocą suwaka oraz dodatkowego parametru - pokrętłem. Pozostałe funkcje, w tym edycyjne dostępne są z poziomu dotykowego ekranu.

Zoom R20 posiada również wbudowane efekty, takie jak: kompresor, limiter, 3-pasmowy korektor, bramka szumów, modelowanie wzmacniacza gitarowego i basowego oraz pogłos. Obok portów USB urządzenie posiada gniazdo kart SD - nagrywa na karty SDXC o pojemności do 1 TB.

Zoom R20 jest dostępny w przedsprzedaży za 399 € / 399 USD

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó