Triaz - wirtualna maszyna perkusyjna

06.01.2022  | Paweł Pruski
Triaz - wirtualna maszyna perkusyjna

Najnowsza wtyczka od Wave Alchemy pozwala na tworzenie różnego rodzaju bitów opartych na samplach wspomaganych ciekawymi modulacjami.

Triaz to nowy, zaawansowany automat perkusyjny dedykowany do Kontakt 6 Player (darmowy). Zamiast jednej, każdy z elementów (stopa, werbel itd) składa się z trzech warstw sampli. Każdy z parametrów możemy zaimplementować do z wizualnego pada XY, dzięki czemu możliwe jest bardzo płynne morphowanie poszczególnych elementów. Triaz wyposażony został w pokaźną bazę sampli - łącznie 10 tyś. Wskazane sample zostały również podzielone na różne presety, których łącznie jest 600. Oczywiście jeśli chcemy korzystać z własnych próbek - po prostu przeciągamy je w wybrane miejsce.

Mocną stroną Triaz jest sekwencer. Dzięki niemu z poszczególnych próbek możemy tworzyć całe kompozycje. Sekwencer został wyposażony w zestaw nowoczesnych funkcji, dzięki czemu możemy określać prawdopodobieństwa, charakter przebiegu, czy też modulacje. Randomizacja określona została zarówno na najniższym, jak również najwyższym poziomem - jednym kliknięciem możemy wylosować całą sekwencję.

Cena: 119 BGP
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó