Infinite - kreatywny microsampler od TC Electronic

10.01.2022  | Paweł Pruski
Infinite - kreatywny microsampler od TC Electronic

Rodzina kostek gitarowych TC Electronic powiększyła się o nowy efekt. Tym razem możemy przechwytywać wybrzmienia, tworząc wielowarstwowe struktury dźwięku.

Infinite to najnowszy efekt gitarowy od firmy TC Electronic. Tym razem mamy do czynienia z mikrosamplerem, którego głównym zadaniem jest wychwytywanie dźwięku i przetrzymywanie do nieskończoności. W konsekwencji otrzymujemy możliwość tworzenia wielopłaszczyznowych aranżacji. Zamrażamy określoną część utworu, a następnie dogrywamy kolejne nuty.  Efekt posiada również wbudowany reverb, dzięki czemu przechwytywane dźwięki otrzymują określoną charakterystykę w przestrzeni.

Efekt działa w kilku trybach pracy, dzięki czemu możemy dobrać optymalne parametry dla naszego pomysłu. Oczywiście zastosowanie efektu nie kończy się na gitarze. Podobnie jak pozostałe efekty TC Electronic również Infinite może zostać podpięty np. do syntezatora. Gdybyśmy mieli własne pomysły na konfigurację efektu możemy skorzystać z  TC TonePrint. Jest to oprogramowanie, dzięki któremu możemy podłączyć efekt do komputera i wgrywać własne parametry.

Cena: 139 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Native Instruments Maschine - system produkcji muzyki
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó