Nowa wersja syntezatora Fusebox X

12.01.2022  | Paweł Pruski
Nowa wersja syntezatora Fusebox X

Analogue Solutions aktualizuje Fusebox do syntezatora polifonicznego (trzy głosy) z większymi możliwościami patchowania oraz dodatkowymi ulepszeniami.

Nowy syntezator od Analogue Solutions to zdecydowane wejście w stronę semi modularności. Większość parametrów sterowana jest napięciowo, a co za tym idzie, możemy patchować je w obrębie syntezatora lub kierować do zewnętrznych źródeł napięć. W konsekwencji może współpracować z innymi syntezatorami, sekwencerami, czy też systemem modularnym. Od strony brzmieniowej główna zmiana dotyczy polifonii. Oprócz tego, że jest oparta na trzech głosach - na tę chwilę brak jeszcze szczegółów. Zakładając jednak, że konstrukcja będzie bazować na architekturze pierwowzoru, powinniśmy mieć do czynienia raczej z parafionią niż pełnoprawną polifonią. 

Oprócz tego podstawowa struktura syntezatora pozostaje taka sama: 3 x VCO korzystające z synchronizacji i modulacji krzyżowej, generator szumu, filtr 12dB, 2 obwiednie i LFO. Oprócz tego arpeggiator został zastąpiony minisekwencerem.  Syntezator z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym analogowe brzmienie oraz możliwość eksperymentowania wynikającą z gniazd napięciowych. Nie jest to produkt kierowany do szerokiego grona odbiorców a raczej fanów marki i charakterystycznego brzmienia Fusebox.

Cena: 1350 GBP
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó