Aktualizacja Polyend Tracker 1.5

20.01.2022  | Paweł Pruski
Aktualizacja Polyend Tracker 1.5

Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim liczne poprawki błędów. Wśród nowych funkcji znajdziemy te związane z instrumentami.

Polyend Tracker jest jednym z najbardziej charakterystycznych growboxów na rynku. W odróżnieniu od większości konkurencji oparty jest na architekturze trackera. Nie jest to oczywiście prosta implementacja trackerów jakie możemy znać z różnych popularnych rozwiązań z lat 90-tych. W przypadku Polyend jest to zupełnie inna jakość oparta na wielu interesujących, autorskich pomysłach. Nie powinno więc dziwić, że od dnia premiery sprzęt zyskał mnóstwo oddanych fanów, dla których ten sposób tworzenia muzyki jest optymalny. Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim poprawienie wielu błędów, które towarzyszyły poprzedniej wersji oprogramowania.

Wśród nowości znajdziemy głównych funkcje dotyczące instrumentów. Tracker może teraz zapisywać oddzielne instrumenty ze wszystkimi ich ustawieniami, w tym obwiedniami, automatyzacją, filtrem, efektami i innymi parametrami. Są one organizowane i zapisywane w folderze ‘Instruments’, którym można również wygodnie zarządzać z komputera. Ta funkcja umożliwia import i eksport kompletnych instrumentów. Oznacza to, że można  udostępniać swoje presety znajomym lub całej społeczności. W konsekwencji doprowadzi to do rozwoju wspomnianych instrumentów i większej współpracy wśród użytkowników.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Native Instruments Maschine - system produkcji muzyki
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó