Universal Audio Music Production Workshop z Piotrem Siejką

26.05.2022 
Universal Audio Music Production Workshop z Piotrem Siejką

Piotr Siejka to jeden z najbardziej cenionych w Polsce producentów muzycznych i mikserów. Współpracował z plejadą polskich artystów, między innymi z Edytą Górniak, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym, Dorotą Miśkiewicz, Grzegorzem Turnauem, z zespołami Perfect, Afromental i wieloma innymi. Od 2011 roku Piotr Siejka prowadzi własne studio Gar de Roba w Łomiankach. Już 2 czerwca będziecie mieli szansą uczestniczyć w prowadzonych przez niego warsztatach.

Na pierwsze spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją muzyczną. W kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze zostaną omówione podstawowe zagadnienia związane z pisaniem piosenki oraz środowiskiem produkcyjnym i miksowaniem z wykorzystaniem sprzętu Universal Audio.

Uczestników zachęcamy do zabrania własnych próbek miksów lub piosenek – pod koniec warsztatów Piotr udzieli kilku cennych wskazówek i porad dotyczących zaprezentowanego przez Uczestników materiału.

Terminy warsztatów:
2 czerwca 2022 (czwartek)
15 czerwca 2022 (środa)
30 czerwca 2022 (czwartek)

Godziny:
9.00-17.00 z przerwą na obiad

Cena:
390 zł (w cenę wliczony jest obiad)

Miejsce:
Studio Gar de Roba, ul. Moniuszki 28 w Łomiankach

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 27 maja lub zgłoszenie udziału bezpośrednio wysyłając wiadomość e-mail na adres: recepcja@audiostacja.pl

Uwaga, liczba miejsc ściśle ograniczona! O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie opłaty. O przyjęciu zgłoszenia na warsztaty oraz sposobie płatności Uczestnik zostanie powiadomiony w odrębnej wiadomości w ciągu kilku następnych dni roboczych. Jeśli z braku miejsc nie będziemy mogli zaproponować chętnym udziału w warsztatach w tym terminie, powiadomimy ich o tym najpóźniej na tydzień przed datą rozpoczęcia warsztatów.

Wszystkim chętnym, którym nie będziemy mogli zaproponować warsztatów w dniu 2 czerwca, proponujemy kolejne terminy warsztatów w dniach 15 i 30 czerwca.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó