Nowe kostki gitarowe UAFX z Universal Audio

24.06.2022 
Nowe kostki gitarowe UAFX z Universal Audio

Trzy nowe pedały z serii UAFX to krok milowy w emulacji wzmacniaczy gitarowych. Kostki Dream ’65, Ruby ’63 oraz Woodrow ’55 dają twórcom muzyki autentyczne brzmienie w stylu vintage trzech lampowych wzmacniaczy gitarowych — wraz z potężną aplikacją mobilną i możliwościami konfigurowania.

Nowe kostki podłogowe z serii UAFX to trzy stompboxy emulujące najlepsze vintago’we wzmacniacze gitarowe wszech czasów. Wyposażone są w idealnie dobrane głośniki i kolumny, specjalne boostery i modyfikacje obwodów oraz wyjątkową technologię modelowania pomieszczenia opracowaną przez UA. Zbudowane w oparciu o potężne dwurdzeniowe procesory i doświadczenie w modelowaniu dźwięku UAD, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX oferują oszałamiająco autentyczne brzmienia oryginalnych wzmacniaczy vintage.

Dream ’65 Reverb Amplifier

Podstawowa emulacja wzmacniacza lampowego, jakiego używali The Beatles, Muddy Wters, Elvis Costello i niezliczona liczba muzyków od ponad 60 lat. Pedał wzmacniacza Dream Reverb oferuje okrągłe brzmienie clean, słodki naturalny overdrive, przy odkręconym gainie oraz bosko brzmiący sprężynowy pogłos i vibrato niezastąpionego amerykańskiego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów i producentów od 60 lat.

Ruby ’63 Top Boost Amplifier

Kultowy brytyjski wzmacniacz lampowy, który zdefiniował brzmienie tzw. "British Invasion", uwielbiany przez Queen, Radiohead i U2. Pedał wzmacniacza Ruby ’63 Top Boost zapewnia użytkownikom szklistą górę, wyjątkowo złożoną strukturę overdrive i klasyczne vibrato będące kwintesencją brytyjskiego wzmacniacza uwielbianego przez artystów od Queen przez Radiohead po U2.

Woodrow ’55 Instrument Amplifier

Legendarny tweedowy wzmacniacz lampowy, od którego wszystko się zaczęło, uwielbiany przez Neila Younga, Chucka Berry’ego i The Eagles. Pedał wzmacniacza Woodrow ’55 Instrument zapewnia użytkownikom słodki clean i grunge’owy przester legendarnego tweedowego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów od The Eagles przez Chucka Berry’ego po Neila Younga.

Emulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX replikują brzmienie najbardziej kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych z ostatnich 60 lat. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających koneserach brzmienia, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX zapewniają wytrawnym gitarzystom pieczołowicie odwzorowane barwy głośników i kolumn, pogłos lampowy i vibrato, jakie można znaleźć w oryginalnych wzmacniaczach, jak również niestandardowe mody wzmocnienia i boostery obwodów oraz łatwą konfigurację i dodatkowe funkcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej UAFX (iPhone/Android).

Pedały wzmacniaczy gitarowych UAFX pozwalają użytkownikom personalizować przełączniki nożne, zapisywać ustawienia wstępne i uzyskiwać te same dźwięki, których używają profesjonalni gitarzyści, w tym Tim Pierce, Nels Cline, Cory Wong i inni – dzięki nowej aplikacji mobilnej UAFX Control na iPhone’a i Androida.

Główne cechy:

- Autentyczne emulacje kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych w stylu vintage.
- Zbudowane na bazie potężnego dwurdzeniowego procesora UAFX i światowej klasy modelowaniu UAD.
- Zawiera emulowane brzmienie głośników, mikrofonu i pomieszczenia, pochodzące z wielokrotnie nagradzanego OX Amp Top Box.
- Klasyczne kombinacje głośników i kolumn, niestandardowe mody wzmacniaczy stosowane w oryginałach.
- Wyjątkowe presety od znanych artystów i bezprzewodowe kontrolowanie efektu za pomocą aplikacji mobilnej UAFX Control (iPhone/Android).
- Ponadczasowe wzornictwo i kunszt UA – pedały zbudowane tak, by przetrwać lata koncertów.

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó