Float - podwójny filtr w formacie efektu gitarowego

03.08.2022  | Paweł Pruski
Float - podwójny filtr w formacie efektu gitarowego

Old Blood Noise Endeavours Float to najnowszy równoległy procesor sygnałowy oparty o dwa niezależne filtry. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy tworzyć obrazy stereo, czy też różne modulacje.

Całkowicie nowy Old Blood Noise Endeavours Float jest idealny do muzyki eksperymentalnej. Ten cyfrowo sterowany efekt analogowy oferuje podwójne przetwarzanie przez dwa niezależne filtry. To, co naprawdę go wyróżnia, to zakres ruchów stereo oraz tonów modulacji, które mogą kreować efekty harmoniczne, tremolo oraz phaser.  Podwójne filtry zawierają wszystkie typowe elementy sterujące, których można się spodziewać, w tym głośność, typ filtra, częstotliwość odcięcia, rezonans, szybkość LFO, czułość obwiedni i kształt LFO  z 6 kształtami LFO w ofercie. Pokrętło odcięcia ma ładny, łatwy w obsłudze suwak dla każdej sekcji filtra, co ułatwia dostosowywanie na żywo podczas występu.

Efekt doskonale odwzorowuje filozofię firmy która tworzy efekty, zachęcające muzyków do eksperymentowania oraz kreatywności. Float to z pewnością rodzaj efektu, który można wykorzystać do rozpoczęcia nowego pomysłu, czy też szybkie manualne eksperymenty. Na pochwałę zasługuje pomysł połączenia obwodu analogowego z cyfrowym sterowaniem, co pozwala na wydobycie najlepszych cech z obu typów sygnałów.

Cena: 350 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó