Laniakea - kosmiczny oscylator

19.09.2022  | Paweł Pruski
Laniakea - kosmiczny oscylator

Najnowszy moduł firmy Magerit łączy w sobie wiele typów syntezy, funkcji sound designu oraz dodatkowych globalnych rozwiązań.

Hiszpańska firma Magerit jest niewielką manufakturą, która mimo iż jest na początku swojej drogi nie boi się wyzwań. Dobrym przykładem jest najnowsza propozycja, która jest oscylatorem zawierającym cały szereg dodatkowych funkcji. Laniakea łączy w sobie analogowy oscylator z wavetable. W celu modyfikacji harmonicznych do dyspozycji mamy pokrętło COLOR, które stosuje filtr dolnoprzepustowy, folding oraz przester. Gdyby tego było mało moduł zawiera również oscylator addytywny. W rezultacie umożliwia generowanie klastrów do 8 fal: powiązanych harmonicznie (akordy) lub całkowicie chaotycznych!

Laniakea posiada również wbudowany rezonator, który jest w stanie symulować rury, dzwonki i struny. Wbudowane jest również wejście Low Pass Gate i stereofoniczny pogłos. Głównym potencjometrem modułu jest SPACE! Jest to tzw. potencjometr nadrzędny, który modyfikuje wszystkie inne parametry (konfigurowalne). Od prostego brzmienia do złożonego - od prostej faktury do bogatych harmonicznych.

Cena: 220 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó