Waves NX - nowe profile słuchawek

23.09.2022  | Bartek Adel Vent
Waves NX - nowe profile słuchawek

Producent muzyczny pracujący w biegu, na mobilnych platformach nie jest już niczym niezwykłym. Wie o tym firma Waves, która dla takich osób stworzyła plugin NX pomagający miksować muzykę na słuchawkach. Wtyczka otrzymała właśnie 270 nowych profili słuchawek.

Waves NX to kombinacja symulacji najlepszych studiów nagraniowych takich jak Abbey Road czy Ocean Way. Dodatkowo wykorzystano możliwości współczesnych jednostek obliczeniowych i wprowadzono do wtyczki precyzyjną korekcję dla wybranych modeli słuchawek.

Baza słuchawek jest jak widać non stop aktualizowana i właśnie dodano do niej nowe model. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać lepszą translację miksów na nasz model słuchawek, co w dalszej konsekwencji przekłada się w ogóle na jakość miksu i jego dokładność.

Producent zaktualizował Waves NX o takie modele słuchawek jak AKG K240 Studio, Apple AirPods Max, Audio-Technica ATH-M40x/M50x i wiele wiele innych popularnych modeli słuchawek studyjnych i tych mniej studyjnych, ale wciąż pozwalających uzyskać zadowalające rezultaty miksu.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania. Więcej informacji i pełna lista nowych modeli słuchawek TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó