Nowy zestaw ćwiczeń od Pameli

21.11.2022 
Nowy zestaw ćwiczeń od Pameli

Poprzednia wersja modułu była prawdziwym hitem. Okazuje się, że może być jeszcze lepiej i tak na powstał nowy, świetny moduł -  Pamela’s PRO Workout.

Jaki jest najpopularniejszy moduł w formacie Eurorack? Odpowiedź brzmi - Pamela's NEW Workout. Wystarczy zaznaczyć kategorię “popular” w portalu modulargrid. Czemu zawdzięcza swój sukces? Czynników jest kilka. Po pierwsze w niewielkim formacie udało się zmieścić bardzo wiele przydatnych funkcji. Możemy generować różne podziałki zegara, wysyłać lfo, kwantyzować CV. W rezultacie moduł może być silnikiem napędowym całego systemu (dystrybucja zegarów), może być generatorem perkusyjnym, czy też wprowadzić ruch do oscylatorów generujących np. pady. Po drugie (wracając do sukcesu) - moduł jest doskonale zaprojektowany. Posiada niezwykle proste menu, które bez większego przeszkolenia pozwala na modyfikację wybranych funkcji. Biorąc pod uwagę powyższe zachwyty, można zapytać - co oferuje nowa, ulepszona wersja?

Poprawek jest co najmniej kilka i są na tyle istotne, że spowodowały prawdziwy wysyp ogłoszeń dot. sprzedaży poprzedniej wersji. Pamela’s PRO Workout posiada nowy wyświetlacz. Jest bardziej czytelny, zawiera więcej treści, a dodane animacje potrafią doskonale zobrazować przebieg funkcji. Poprawiono również rozdzielczość próbkowania, co sprawia, że również w najbardziej ekstremalnych próbach modulacji moduł działa bez zająknięcia. Wprowadzono również nowy zestaw skrótów, które pozwalają na wprowadzanie szybkich zmian w ramach różnych wyjść modułu. Możemy również korzystać z nowych zestawów “cross modów”, które pozwalają na łączenie ze sobą kilka źródeł sygnału.

Cena: 300 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó