Najciekawsze promocje Black Friday dla muzyka i producenta

25.11.2022  | Bartek Adel Vent
Najciekawsze promocje Black Friday dla muzyka i producenta

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia jesteśmy kuszeni promocjami na oprogramowanie i sprzęt dla muzyka oraz producenta muzycznego. Ilość tych promocji jest jednak na tyle przytłaczająca, że postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem te najciekawsze - choć może nie zawsze najkorzystniejsze cenowo.

Okazje na oprogramowanie muzyczne

Jeśli szukacie ulubionej wtyczki lub aplikacji muzycznej to polecamy zerknąć na sklepy takie jak Plugin Boutique lub ADSR których oferta jest na tyle bogata, że trudno przedstawić ją w jednym wpisie. Dlatego skupimy się na popularny i pożądanych wtyczkach oraz aplikacjach.

W sklepie Abletona można nabyć pełne wersje Live oraz aktualizacje ze zniżką -20%. Promocja dotyczy także kontrolera Push oraz paczek sampli i dźwięków znajdujących się w sekcji Packs. Oferta jest aktualna do 11 stycznia 2023.

Arturia oferuje zniżkę na pakiety V Collection 9.1 oraz FX Collection. Fajni syntezy wavetable mogą także nabyć ceniony syntezator - Pigments za połowę ceny (99 euro). W przypadku Arturii należy wspomnieć, że logując się na swoje konto użytkownika możemy sprawdzić indywidualne oferty.

Akai jakiś czas temu zaprezentowało kolekcje instrumentów do urządzeń MPC, Force i jako wtyczki dla DAW. Niestety kolekcja ta jest dodatkowo płatna (poza MPC Key 61, które z automatu ma ten instrumenty zainstalowane). Cieszy zatem fakt, że można MPC Instrument Collection nabyć w cenie 199 dolarów. To pakiet wart prawie 1000 dolarów, który dodatkowo możemy wykorzystać na komputerze, w naszym ulubionym DAW.

Steinberg oferuje swój flagowy edytor audio - Wavelab 11 Pro za połowę ceny. To dobra okazja żeby nabyć ten kombajn do edytowania dźwięków i ogólnie postprodukcji muzycznej. Promocja -50% obejmuje także inne produkty firmy, w tym mobilny DAW na tablety i telefony iOS/iPadOS oraz Android - Cubasis. Aplikacje można pobrać TUTAJ i TUTAJ.

Cableguys - producent rozbudowanego filterboxa i zestawu narzędzi wykorzystujących w sposób kreatywny LFO/Obwiednie rozpoczął promocję na ShaperBox 3. 89 euro to niewiele za taką ilość efektów, które mogą znacząco wpłynąć na nasze produkcje.

Włoski producent IK Multimedia rozpoczął promocję na pakiety i instrumenty z serii MAX oraz aplikacje i efekty mobilne. Naszym zdaniem warto się przyjrzeć szczególnie pakietowi T-Racks 5 MAX, który jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie - 99 euro (normalnie ponad 3600 euro…) oraz ogólnie pakietowi Total Studio MAX, który jest w równie szalonej cenie - nieco ponad 1000 zł.

Native Instruments oraz partnerska firma Izotope przygotowały szereg promocji na aplikacje ale też sprzęt. Instrumenty, efekty oraz expansion Komplete zostały przecenione do 50%. Izotope przygotował specjalny świąteczny pakiet oprogramowania oraz przecenił większość swoich produktów. W przypadku obu firm, zachęcamy do zalogowania się i sprawdzenia także indywidualnych ofert.

Okazje na sprzęt muzyczny

Nie da się ukryć, że promocje Black Friday w produkcyjno-muzycznym środowisku to głównie promocje na oprogramowanie - choć w przypadku instrumentów, urządzeń studyjnych też da się trafić na ciekawe oferty, to nie jest ich tak dużo jak w przypadku aplikacji i nie są też zwykle tak spektakularne.

Elektron oferuje swój najnowszy produkt - Syntakt w promocyjnej cenie. W Polskich sklepach da się kupić tę maszynę za 3799 zł. Promocja jest nie tylko ciekawa pod względem finansowym. Syntakt właśnie otrzymał nową aktualizację, która dodaje do niego kompletnie nowe, dwie maszyny. SY Swarm i SY Raw można sprawdzić w tym wideo.

Niemiecka firma Beyerdynamic specjalizująca się w słuchawkach i systemach audio rozpoczęła serię sporych obniżek na swoje produkty. W promocyjnej ofercie znajdują się takie popularne modele słuchawek jak DT 770 lub DT 990, które teraz można znaleźć zarówno w zagranicznych jak i polskich sklepach w korzystny cenach.  

Wspomiane już wcześniej Native Instrument oferuję cachback na wybrane urządzenie Komplete Kontrol i Maschine. W przypadku flagowych instrumentów - Maschine Plus oraz Komplete Kontrol S88 jest to aż 200 euro zwrotu. Jest to promocja, która dotyczy zarówno zakupów w sklepie NI jak i zakupów w sklepach partnerskich. Także tych polskich. O szczegóły pytajcie na miejscu.

Zachęcamy do dzielenia się znalezionymi przez was promocjami i okazjami w komentarzach.

Star icon
Produkty miesiąca
Kali Audio IN-UNF - system monitorowania
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó