LuxeVerb - nowa wtyczka FL Studio

02.03.2023 
LuxeVerb - nowa wtyczka FL Studio

Czy jest jeszcze miejsce na nowe efekty typu reverb? FL Studio przekonuje, że tak i prezentuje swój najnowszy efekt, będącym zaawansowanym reverbem.

LuxeVerb to jedno z najnowszych narzędzi do obróbki dźwięku jakie znajdziemy w FL Studio. Jest to wtyczka, która umożliwia dodanie efektu reverb, co pozwala na uzyskanie przestrzennej i naturalnej jakości dźwięku. LuxeVerb generuje przestrzenne odbicia dźwięku w sposób zbliżony do naturalnego. Twórcy reklamują swój produkt mianem najbardziej zaawansowanego reverbu wchodzącego w skład FL Studio. Wtyczka umożliwia kontrolowanie różnych parametrów, takich jak czas trwania pogłosu, długość przedziału czasowego, gęstość odbić czy kolor reverbu. Dodatkowo możemy uzyskać wiele różnych rodzajów reverbów, od krótkiego i suchego po długi i przestrzenny. Wtyczka ta jest również łatwa w obsłudze i może być stosowana zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

LuxeVerb pozwala zarówno na klasyczne stosowanie jak i bardziej eksperymentalnie. W pierwszym przypadku otrzymujemy możliwość precyzyjnego dopasowywania do określonego śladu dzięki odwzorowaniu jej obwiedni. W drugim - możemy tworzyć eksperymentalne struktury manipulując np. parametrami przypisanymi do sekcji feedback. LuxeVerb dostępny jest za darmo w FL Studio ver 21.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó