Antelope Audio Zeo - przenośny Hi-Fi DAC

18.03.2023 
Antelope Audio Zeo - przenośny Hi-Fi DAC

ZEO jest pierwszym w swoim rodzaju produktem w ciągle rosnącej ofercie Antelope Audio, ale kontynuuje tradycję dostarczania wysokiej jakości dźwięku. Zasilany jest tą samą 64-bitową technologią, która jest kluczowa dla precyzji dźwięku interfejsów audio klasy studyjnej. W połączeniu z dwoma wzmacniaczami Dual Ricore i dekodowaniem PCM 32-bitowym, ZEO to audiofilski klejnot w kieszeni zapewniający doskonałą szczegółowość, poprawioną szerokość stereofoniczną i organiczną dynamikę.

Z impedancją poniżej 1 omu, ZEO to wszechstronna jednostka zdolna do zasilania szerokiej gamy słuchawek bez utraty jakości dźwięku, niezależnie od modelu lub wybranych formatów plików. Wsparcie dla DSD 128 DoP zapewnia, że jeśli masz dość strumieniowania o niskiej jakości, tak jak my, to ZEO stanie się twoim wszechstronnym przyjacielem przy odzyskiwaniu nie tylko świetnej muzyki, ale także świetnego dźwięku.

Windows, iOS, macOS, Android - ZEO jest kompatybilny z najpopularniejszymi i preferowanymi przenośnymi i stacjonarnymi urządzeniami na rynku. Zaprojektowany do użytku plug-and-play, może być podłączany do różnych urządzeń, pozwalając ci bez wysiłku doświadczyć jego urzekającego dźwięku w różnych ustawieniach i konfiguracjach. ZEO to DAC audiofilskiej klasy wypełniony technologią studyjną do samego szczytu. Dzięki temu jest to pożądany akcesorium nie tylko dla oddanych fanów muzyki, ale także przenośna potęga idealnie dostosowana do potrzeb muzyków i producentów pracujących w podróży.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó