Vicoustic z nowymi wersjami panelu Vixagon VMT

24.04.2023 
Vicoustic z nowymi wersjami panelu Vixagon VMT

Vicoustic przedstawia trzy nowe kolekcje dobrze znanego panelu akustycznego Vixagon VMT, sześciokątnego panelu akustycznego. W skład kolekcji wchodzi 12 paneli Vicoustic Vixagon VMT w 4 różnych wariantach wykończenia (kolor / nadruk) w jednym komplecie.

Posiadanie 4 różnych kolorów lub wzorów w tym samym pudełku pomoże uzyskać większą wszechstronność zaprojektowania adaptacji akustycznej pomieszczenia, umożliwiając tworzenie nieskończonych kształtów na ścianach i sufitach.

Wykonany z materiałów dźwiękochłonnych pochodzących z recyklingu, Vixagon ma na celu poprawę akustyki każdej przestrzeni, dodając stylowy akcent do wystroju. Kolekcje Vixagon VMT są pakowane w naprawdę innowacyjny sposób: jako materiału opakowaniowego użyto tego samego materiału, co sam produkt. Daje to bonus w postaci dodatkowych małych paneli akustycznych o diamentowych kształtach, które można użyć w połączeniu z Vixagonem i stworzyć swoją własną grafikę. Ta nowa wersja Vixagon VMT jest dostarczana w pudełkach po 12 sztuk.

Cena za opakowanie 12 sztuk - 980 zł brutto.

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó