Kali Audio MM-6 Project Mammoth

11.09.2023 
Kali Audio MM-6 Project Mammoth

Najlepiej sprzedający się monitor studyjny LP-6 firmy Kali Audio został zaktualizowany do użytku domowego jako MM-6. Wyposażony w łatwe połączenia z telewizorem, konsolą do gier, amplitunerem A/V i innymi systemami rozrywki, MM-6 zapewnia studyjną jakość dźwięku w salonie.

Właściwości:

MM-6 posiada następujące wejścia:

Optyczne
Do podłączania telewizora, systemu do gier lub wysokiej klasy sprzętu audio. Cyfrowe połączenie zapewnia czysty sygnał, którym można sterować za pomocą pilota.

RCA
Do podłączania niemal każdego urządzenia z analogowym wyjściem audio. Wiele telewizorów i innych urządzeń posiada wyjście RCA. Te, które ich nie mają, mogą użyć niedrogiego konwertera z ich wyjścia na RCA.

S/PDIF
Do podłączania komputera i sprzętu kina domowego. Jest to wejście cyfrowe, które zapewnia nieskazitelny dźwięk i może być sterowane za pomocą pilota.

XLR
Do podłączania profesjonalnego sprzętu audio i łączenia MM-6 w pary stereo. Kabel XLR o długości 3 m jest dołączony do zestawu, jeśli kupisz parę monitorów!

MM-6 jest akustycznie identyczny z najlepiej sprzedającym się monitorem studyjnym LP-6. Monitory studyjne Kali można znaleźć w najlepszych studiach na całym świecie. Ich precyzja, moc i szczegółowość sprawiają, że są one najlepszym wyborem dla muzyków i producentów zdobywających nagrody GRAMMY, studiów filmowych i telewizyjnych oraz twórców pracujących w formatach immersyjnych, takich jak Dolby Atmos. Jeśli słuchałeś muzyki, oglądałeś coś w telewizji lub byłeś w kinie w ciągu ostatnich kilku lat, na pewno słyszałeś coś, co zostało wykonane na monitorach studyjnych Kali Audio.

Oznacza to, że kiedy słuchasz MM-6, słyszysz rzeczy dokładnie tak, jak zamierzali ich twórcy. Nic nie jest tłumione i nic nie jest podkręcane. Wszystko będzie brzmiało z idealną klarownością, pozwalając ci zatopić się w doświadczeniu i cieszyć się nim tak w pełni, jak to tylko możliwe.

Sterowanie i łączność:

MM-6 posiada graniczne ustawienia EQ, które pozwalają wybrać idealny dźwięk, niezależnie od tego, czy monitory znajdują się na statywach, na biurku, na kredensie, czy na półce z książkami. Niezależnie od tego, czy głośniki znajdują się pod ścianą, czy na środku pokoju, można uzyskać krystalicznie czysty dźwięk za pomocą jednego przełącznika.

Możesz także dodać lub odjąć tony niskie i wysokie, aby jeszcze bardziej dostroić dźwięk.

Dołączony pilot zdalnego sterowania działa z wejściami cyfrowymi, dzięki czemu można łatwo kontrolować głośność głośników, nawet jeśli podłączone urządzenie nie pozwala na regulację głośności.

Aktywny:    Tak
Klasa wzmacniacza:    D
Konfiguracja wzmacniacza:    Bi-Amp
Moc LF:    40 W
Moc HF:    40 W
Łączna moc:    80 W
Przetwornik LF:    6,5”
Przetwornik HF:    1” głośnik wysokotonowy z miękką kopułką
Odpowiedź częstotliwościowa: (-10 dB)    39 Hz - 25 kHz
Zakres częstotliwości: (±3 dB)    45 Hz - 21 kHz
Crossover:    1.5 kHz
SPL:    85 dB ciągły na 2.8 metra, 20 dB Headroom
Maks. SPL:    112 dB5

Wejścia:    1 x S/PDIF
1 x XLR
1 x RCA

Czułość wejść TRS/XLR:    +4 dBu
Czułość wejścia RCA:    -10 dBV
    
Obudowa:    Przedni port “bassreflex”
Wysokość / szerokość / długość    35.9 cm / 22.2 cm / 26 cm
Waga:    7.05 kg

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó