Aktualizacja aplikacji JBL Intonato 24 (Mac) 1.2.14

11.09.2023 
Aktualizacja aplikacji JBL Intonato 24 (Mac) 1.2.14

Z przyjemnością informujemy o nowej aktualizacji JBL Intonato 24 Control App (Mac) 1.2.14, która dodaje kompatybilność z systemami macOS Ventura i macOS Monterey.

Ta aktualizacja dotyczy tylko użytkowników Intonato 24 Control App (Mac). Aplikacje Intonato 24 Control na PC, iOS i Androida pozostają bez zmian i nie wymagają aktualizacji.

System zarządzania monitorami JBL Intonato 24 oferuje łatwą konfigurację, automatyczną kalibrację oraz pełną kontrolę nad profesjonalnymi systemami monitorowania. Ten zaawansowany system, zamknięty w obudowie o wysokości 2U do montażu w szafie, precyzyjnie kalibruje i nadzoruje aż 24 głośniki, które mogą być skonfigurowane jako system stereo, dźwięk przestrzenny lub immersive.

Dzięki Intonato 24 masz możliwość tworzenia i natychmiastowego wywoływania dostosowanych tras dla 24 źródeł dźwięku, zarówno analogowych, cyfrowych, jak i sieciowych. Dodatkowe oprogramowanie i opcjonalny kontroler pulpitu dostarczają zaawansowane funkcje monitorowania systemu w zasięgu ręki.

Intonato 24 zapewnia pełne korzyści wynikające z precyzyjnej kalibracji systemu, podnosząc monitorowanie pomieszczenia kontrolnego na wyższy poziom. Nazwa "Intonato" wywodzi się od łacińskiego czasownika "Intonare", co oznacza "dostrojenie", "dopasowanie" lub "kalibrację". To słowo doskonale opisuje główne cechy wszystkich głośników działających w idealnym środowisku monitorowania jakim jest pokój kontrolny.

Link do pobrania aktualizacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó