Modernizacja Apogee i Symphony I/O

11.09.2023 
Modernizacja Apogee i Symphony I/O

Apogee oferuje program wymiany modelu Symphony I/O Mk I na Symphony I/O Mk II.

Korzyści, które uzyskasz dzięki tej wymianie:

•    Najlepsza w swojej klasie konwersja AD/DA: Doświadcz najwyższej jakości dźwięku, która wyznacza standardy w branży.

•    Zaawansowana ergonomia pracy: ciesz się konfiguracją Atmos plug-and-play, aby uzyskać wciągające wrażenia dźwiękowe.

•    Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Symphony Control: Łatwy dostęp i precyzyjne dostrajanie wszystkich parametrów IN/OUT do własnych potrzeb.

•    Intuicyjny ekran dotykowy i przedni panel sterowania: Uproszczenie przepływu pracy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi.

Program wymiany trwa do 20 października 2023 roku. Aby skorzystać z tej oferty i otrzymać do 600 USD* na zakup Symphony I/O Mk II, należy wypełnić poniższą ankietę. Po jej wypełnieniu otrzymasz numer wymiany i szczegółowe instrukcje dotyczące kolejnych kroków w celu rozpoczęcia programu wymiany.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z dedykowanym zespołem wsparcia pod adresem biuro@essaudio.pl

* Wartość wymiany będzie się wahać w zależności od regionu ze względu na różnice w przepisach importowych i obowiązkach podatkowych, które różnią się w zależności od kraju.

* Podatek i VAT nie są wliczone w cenę.


Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó