MTV Video Music Awards 2023 z JBL Professional

27.09.2023 
MTV Video Music Awards 2023 z JBL Professional

Za nami kolejna edycja gali MTV Video Music Awards. To wydarzenie, które co roku przyciąga największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, miało miejsce w Prudential Center w New Jersey. Wśród zaproszonych gości znaleźli się takie znakomitości jak Selena Gomez, Maneskin, Stray Kids, Doja Cat, Demi Lovato, Shakira i Taylor Swift, która zdobyła największą ilość nagród tego wieczoru. Jej utwór zgarnął imponujące dziewięć statuetek, w tym te w czterech najważniejszych kategoriach: Wideo Roku, Artysta Roku, Piosenka Roku oraz Album Roku.

Na wieczorną ceremonię nowojorska firma Firehouse Productions Inc. do nagłośnienia użyła ponad 180 głośników JBL Professional VTX, w tym VTX V25-II-CS, VTX A8, VTX A6 oraz subwoofery VTX S28 i G28. Wszystkie były napędzane mocą ponad 1,5 miliona watów za pośrednictwem wzmacniaczy Crown I-Tech HD.

"Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy tak wiele MTV Video Music Awards i zawsze korzystaliśmy z systemu nagłośnienia JBL Professional. Jego dźwięk, moc i kontrola są dokładnie tym, czego potrzebuję do tego projektu" - powiedział Mark Dittmar, wiceprezes Firehouse Productions.
Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó