LD Systems wprowadza nową serię TICA na rynek instalacyjny

06.11.2023 
LD Systems wprowadza nową serię TICA na rynek instalacyjny

Marka LD Systems wprowadziła na rynek zupełnie nową gamę produktów przeznaczonych specjalnie na rynek instalacyjny. Seria TICA® oferuje kompaktowe rozwiązania dla projektów dowolnej wielkości, które są elastyczne, łatwe w instalacji i wyposażone w funkcje zapewniające lepszy dźwięk i kontrolę.

Seria obejmuje wszystko, od przedwzmacniaczy do strumieniowania multimediów i miksowania po szereg wzmacniaczy o różnych kanałach i mocach wyjściowych. Dostępne są również sieciowe interfejsy audio Dante, transformatory, wzmacniacze słuchawkowe i interfejsy sterujące.
 
Instalatorzy mogą tworzyć całe systemy przy użyciu produktów z tej serii lub alternatywnie, seria TICA® może być zintegrowana z istniejącą instalacją, zapewniając dodatkowe połączenia lub strefy. Są to małe, funkcjonalne, jednofunkcyjne produkty, które są dostępne i niezwykle łatwe w instalacji.
 
"Nasze interfejsy DIO Dante rozszerzyły nasze portfolio Dante i spodziewamy się, że integratorzy chętnie wypróbują te nowe produkty" - wyjaśnia Gabriel Alonso Calvillo Menedżer produktu, systemy zintegrowane. Interfejsy DIO 44 i DIO 22 Dante posiadają czterostopniową regulację wzmocnienia i zasilanie phantom 24V na kanał. Dodatkowo, wszystkie interfejsy posiadają wskaźniki sygnału i mogą być łączone łańcuchowo.
 
"Wraz z serią TICA® oferujemy również kilka modeli mini wzmacniaczy z wyjściami o niskiej lub wysokiej impedancji", mówi Gabriel. "Posiadają one różne połączenia wejściowe i proste opcje sterowania przez osoby trzecie za pośrednictwem GPI lub wejść sterowanych napięciem".
 
AMP 205 to dwukanałowy mini wzmacniacz, który łączy kompaktowe rozmiary z pasywnym chłodzeniem i wysoką wydajnością. Jest on zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 50 W, posiada 4-omowe wyjścia i przyjazny dla użytkownika panel przedni. AMP 106 T to 1-kanałowy wzmacniacz klasy D o mocy 60 W, który może napędzać systemy głośników o niskiej impedancji lub w liniach 70/100 V. Jego niewielka forma jest idealna dla instalatorów, którzy pracują nad projektami o ograniczonej przestrzeni lub tam, gdzie ważna jest estetyka.
 
Seria TICA® została zaprojektowana do zastosowań w hotelarstwie, handlu detalicznym, korporacjach i edukacji. Wszystkie produkty są niezwykle kompaktowe, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do każdego projektu. Możesz zainstalować je pod stołami, za ekranami i w sufitach, a instalatorzy mogą użyć półki rack 1U TICA, aby umieścić cztery urządzenia obok siebie. Seria TICA® daje integratorom możliwość zbudowania systemu, który dokładnie spełnia wymagania projektu przy minimalnej ilości miejsca w szafie.
 
"Seria TICA® została zaprojektowana zarówno dla przeszkolonych profesjonalistów, jak i użytkowników, którzy niekoniecznie posiadają wysoki poziom wiedzy technicznej. Produkty z tej serii są łatwe w użyciu i nie mają wielu utrudniających pracę elementów sterujących. TICA® nie jest zbyt skomplikowana dla konsumenta i nie wygląda na zbyt skoncentrowaną na konsumencie dla profesjonalnych instalatorów" - dodaje Gabriel. "To bardzo ekscytujące wydarzenie dla LD Systems, ponieważ możemy teraz zaoferować instalatorom wysokiej jakości, wygodne i opłacalne rozwiązanie dla szerokiej gamy projektów".
 
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann NDH 30 Black Edition - studyjne słuchawki
Focusrite Scarlett Solo 4th Gen - interfejs USB
Electro-Voice EVERSE 8 - akumulatorowy system głośnikowy
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó