HARMAN Professional Solutions przejmuje FLUX SOFTWARE ENGINEERING

22.11.2023 
HARMAN Professional Solutions przejmuje FLUX SOFTWARE ENGINEERING

HARMAN Professional Solutions, światowy lider w technologiach dźwięku, oświetlenia, wideo oraz sterowania, ogłosił, że zawarł umowę o przejęciu FLUX SOFTWARE ENGINEERING. Firma jest pionierem w produkcji dźwięku przestrzennego, projektowaniu wtyczek przetwarzania dźwięku oraz analizie dźwięku.

Transakcja poszerzy ofertę HARMAN Professional w wielu zastosowaniach o technologię dźwięku przestrzennego, jednocześnie tworząc fundament dla przyszłych innowacji poprzez połączenie zespołu FLUX z inżynierami sprzętu i oprogramowania HARMAN Professional. Zakup zawiera rozwiązania FLUX:: w zakresie obejmujące produkcję na żywo, dźwięk instalacyjny, tworzenie treścioraz postprodukcję.
 
- Przejęcie FLUX:: jest częścią inwestycji technologicznej, jaką HARMAN Professional podejmuje, aby dostarczyć wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe zarówno dla produkcji na żywo, jak i nagrań. Od momentu tworzenia do dostarczania dźwięku w czasie rzeczywistym, naszym celem jest umożliwienie artystom, projektantom i inżynierom korzystania z kompleksowej oferty produktów obejmującej cały system. Fundamenty technologii stworzonej przez utalentowany zespół FLUX otwierają wiele możliwości do przyszłej integracji z naszym portfolio marek - powiedział Brian Divine, Prezes HARMAN Professional Solutions.
 
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó