Zaoszczędź 1300 zł na wtyczkach!

26.11.2023 
Zaoszczędź 1300 zł na wtyczkach!

Szukasz interfejsu, z którym nagrasz wokal, głos do podcastów, instrumenty czy niewielki zespół, bez żadnych obaw o niską jakość dźwięku? Interfejsy z serii VOLT spełnią te wszystkie wymagania.

Sprawdź, który z modeli będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Wszystkie z tej serii mają najlepszą w klasie konwersję audio A/D i D/A, oferują tryb przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage emulującego brzmienie lampy z preampu UA 610.

Natomiast modele Volt '76 (Volt 176, Volt 276, Volt 476 i Volt 476P) dodatkowo wyposażone są w tryb kultowego kompresora 1176, który dodaje więcej mocy i wyrazistości wokalom czy gitarom. Teraz po zakupie interfejsu Volt, możesz pobrać ZA DARMO pakiet aż 11 wtyczek UAD Essentials Edition i tym samym zaoszczędzić 1300zł!

Do interfejsu przyda się uniwersalny mikrofon! I tutaj też czeka na Ciebie oszczędność w wysokości 1300 zł. Pakiet wtyczek UAD Essentials Edition możesz pobrać ZA DARMO, gdy kupisz nowy mikrofon UA: SD-1, SP-1, SC-1, Sphere LX, Sphere DLX oraz Bock 187.

Dodatkowo, koniecznie zerknij na ceny wybranych interfejsów Volt i mikrofonów UA, bo według doniesień, ceny spadły jak liście na jesień!

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó