Native Instruments Vocal Colors 1.5

01.12.2023  | Bartek Adel Vent
Native Instruments Vocal Colors 1.5

Instrumenty oparte na silniku Kontakt to istotne wyposażenie wielu studiów nagrań i pracowni kompozytorskich. Vocal Colors jest jednym z nich a ostatnia aktualizacja oznaczona 1.5 to sporo nowości i udogodnień jakie zapewniają jeszcze więcej kreatywności.

Firma Native Instruments bardzo mocno rozbudowuje swój katalog instrumentów pozwalających na kreatywne wykorzystanie próbek. Tak jest w przypadku instrumentu Playbox lub całej serii dodatków oznaczonych jako Play Series. Jednym z takich instrumentów jest Vocal Colors - sampler i manipulator pozwalający na twórcze wykorzystanie próbek wokalnych. W zaprezentowanej pierwotnie wersji aplikacji nie można było korzystać z własnych próbek a jedynie gotowej biblioteki jaką przygotował producent. Sytuacja uległa jednak zmianie wraz z najnowszą aktualizacją.

Wersja 1.5 wprowadza nie tylko możliwość korzystania z własnych sampli ale też obsługę polifonicznego aftertouch oraz co ważne integrację z nowymi klawiaturami Kontrol MK3. Pozwala to na grupowanie parametrów i kontrolę ich za pomocą standardu mapowanie, który Native Instruments określa jako Next-generation NKS. Vocal Colors 1.5 to także więcej presetów oraz sampli jakie zostały dodane do naszej dyspozycji. Możliwość korzystania z własnych sampli zmienia charakter całego instrumentu i podnosi jego wartość twórczą, co ważne aktualizacja jest darmowa dla obecnych posiadaczy Vocal Colors.  

Native Instruments Vocal Colors 1.5 nie jest klasycznym samplerem, ale jest to zestaw do kreatywnego wykorzystania próbek wokalnych. I dotyczy to zarówno tych fabrycznych jak i tych, które sami nagramy. Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó