Aktualizacja Arturia KeyStep Pro 2.5 oraz limitowana wersja sekwencera!

30.11.2023 
Aktualizacja Arturia KeyStep Pro 2.5 oraz limitowana wersja sekwencera!

Arturia udostępnia bezpłatną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla użytkowników KeyStep Pro, zawierającą bardzo pożądane dodatki i kreatywne ulepszenia! Dodatkowo światło dzienne ujrzała specjalna, limitowana wersja sekwencera, która wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale udostępnia coś wyjątkowo tylko dla niej! Ale zacznijmy od firmware’u – co nowego?

Obsługa komunikatów Program Change

Użytkownicy mogą teraz wysyłać komunikaty Program Change na pattern i na ścieżkę MIDI.

Funkcja latach dla transpozycji

Skonfiguruj przycisk transpozycji w KeyStep Pro tak, aby uaktywniał tryb transpozycji.

Szybki dostęp do ustawień ścieżki

Szybko zmieniaj ustawienia specyficzne dla danej ścieżki, naciskając Shift i numer ścieżki.

Stałe velocity

Możesz określić teraz stałe velocity naciskanych klawiszy i wyzwalanych nut.

Zobacz także test wideo:
Technics EAH-A800 - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów
Technics EAH-A800 - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów
Wszystkim osobom dorastającym w latach 70. i 80. minionego wieku należąca do Panasonica marka Technics nieodmiennie kojarzy się z gramofonami oraz doskonałym sprzętem hi-fi.

KeyStep Pro Chroma – stylowy, limitowany wielofunkcyjny sekwencer

KeyStep Pro pozostaje podstawą konfiguracji produkcyjnych i do występów live na całym świecie. Zarządzaj złożonymi konfiguracjami sprzętowymi, całymi setlistami DAW, syntezatorami modularnymi i nie tylko dzięki przyjaznemu workflow, ogromnej łączności MIDI i CV, zaawansowanemu sekwencjonowaniu oraz szeregowi funkcji kreatywnych i muzycznych.

Świeża, konfigurowalna estetyka

Chcesz, aby twój sekwencer/kontroler wyróżniał się eleganckim, futurystycznym wyglądem? KeyStep Pro Chroma nadaje urządzeniu mroczny klimat science-fiction, charakteryzując się elektryzującą szarą obudową, nakładkami na pokrętła, żywymi niebieskimi diodami LED i dostosowywanymi kolorami ścieżek.

Zapanuj nad sekwencją

Twórz złożone sekwencje warstwowe, spontanicznie rozwijające się arpeggio i wyraziste pętle muzyczne w ciągu kilku sekund, a wszystko to w znanej obudowie kompaktowego kontrolera klawiaturowego. Niezależnie od tego, czy jest to sprzęt, czy oprogramowanie, KeyStep Pro sprawia, że sekwencjonowanie jest świeże, zabawne i namacalne.

Zorientowany na wydajność

Ciesz się sekwencerem, który został zaprojektowany tak, aby był praktyczny, natychmiastowy i ekspresyjny. Przełączaj ścieżki w ciągu kilku sekund, konfiguruj każdą z nich tak, aby tworzyła sekwencje lub arpeggio w czasie rzeczywistym, zapisuj i przywołuj grupy sekwencji oraz dotykaj loopera, aby uzyskać breaki, fille i glitche w celu dodania różnorodności i losowości.

Łączność na wyższym poziomie

Podłącz i kontroluj każdą część swojej konfiguracji, od modułów Eurorack po instrumenty VST, całkowicie zsynchronizowane. Wykorzystaj w pełni 4 wyjścia CV, Gate i Mod, 8 dedykowanych wyjść perkusyjnych Gate, wejście/wyjście zegara, wejście/wyjście MIDI i wiele więcej – wszystko, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó