Seria Compact podniesiona do czwartej potęgi

26.01.2024 
Seria Compact podniesiona do czwartej potęgi

Numa Compact SE i Numa Compact X SE ewoluują dzięki technologii pochodzącej z serii Numa X Piano. Wszystko co pokochaliśmy w Numa Compact w tej samej lekkiej i przenośnej formie, teraz wyposażone jest w nowy potężny silnik brzmieniowy.

* o 60% więcej polifonii niż w Numa Compact 2
* o 60 więcej barw niż w Numa Compact 26
* 4 dedykowane silniki brzmieniowe
* Multi-próbki stereo - TrS (True Sound)
* Więcej edytowalnych parametrów
* 6 pełnych sekcji
* 2 pełnozakresowe głośniki
* Do 6 efektów jednocześnie
* Audio przez USB
* Tylko 7kg wagi

Nowe brzmienia Acoustic Piano są wzbogacone za pomocą odnowionego silnika Acoustic Engine. Sample wysokiej rozdzielczości są połączone z dodatkowymi, edytowalnymi warstwami, tak by każda nuta brzmiała jeszcze bardziej prawdziwie. Nowy dedykowany silnik łączy miks sampli i efektów, tak aby odzwierciedlić modelowanie fizyczne serii Numa X Piano. Numa Compact SE jest w stanie zreprodukować dowolne brzmienie elektrycznego pianina z oszałamiająca dokładnością. Nowe emulacje FM i próbki brzmienia Tine nawiązujące do klasycznych elektrycznych konstrukcji opartych na młoteczkach, prętowym rezonatorze i tłumiku

Wierne modelowanie organów opartych na wirnikach dyskowych jest wprowadzone jako oddzielny silnik brzmieniowy. Numa Compact SE zapewnia wspaniałe reprodukcje najbardziej znanych instrumentów organowych. 9 programowalnych manuałów Numa Compact X SE służy do kontroli barwy organowej, lub do wysyłki komunikatów MIDI.

Pianino Numa Compact SE rozwija się wraz z Tobą. Możesz używać go wbudowanych, wysokiej jakości głośników podczas prób, ćwiczyć w domu na słuchawkach, albo podpiąć do systemu nagłośnieniowego podczas gry ze swoimi przyjaciółmi, lub występów na scenie. Programowalne joysticki wraz z Aftertouch umożliwiają pełną ekspresję podczas Twojego występu. Cała moc silników brzmieniowych jest pod kontrolą dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika z wyraźnym ekranem OLED. Procesor efektów ma dedykowaną sekcje kontroli służąca do grupowania do 6 efektów jednocześnie.

Nowe Numa Compact SE ze swoim uwspółcześnionym retro designem jest teraz wypełnione ogromną biblioteka brzmień i czterema dedykowanymi silnikami brzmieniowymi. Wyposażone jest w profesjonalną półważoną klawiaturę i funkcje jak dotąd niespotykane w instrumentach tej kategorii.
Co jeszcze? Ach tak - waży tylko 7 kg!

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó