Meldaproduction MCenter - wtyczka do zarządzania stereo

12.02.2024  | Bartek Adel Vent
Meldaproduction MCenter - wtyczka do zarządzania stereo

Meldaproduction to znany w środowisku pro audio deweloper wysokiej jakości pluginów do obróbki dźwięku. Najnowszy produkt firmy skupia się na kontroli stereo w materiale audio.

MCenter pozwala na przetwarzanie sygnału i kontrolę elementów miksu znajdujących się w środku bazy stereo (bardziej monofoniczne elementy mid) oraz te instrumenty, wokale i inne dane muzyczne znajdujące się na obrzeżach stereo (side). Deweloper dużą uwagę poświęcił też jak sam nazywa - phantomowemu środkowi czyli temu wszystkiemu co znajduję się zarówno w środku jak i na bokach panoramy stereo. Gdyż to te elementy mogą być problematyczne ze względu na to, że występują w obu podziałach.

Za modyfikacje środka odpowiada algorytm spektralny pozwalający z dużą precyzją poprawiać znajdujące się w tej części bazy stereo elementy. W dużym uproszczeniu chodzi o możliwość wyciągania ich bardziej na boki stereo jak i chowania w monofonicznym środku. Plugin posiada prosty i w miarę czytelny interfejs użytkownika, który dodatkowo został rozbudowany o analizator z zaznaczeniem które częstotliwości występują w jakiej części mid/side.

Meldaproduction MCenter to wtyczka w formatach AU, VST/VST3, AAX dla komputerów Mac/Windows. Wtyczka jest aktualnie w promocji i można pobrać ją za darmo. Normalna cena to 49 euro. Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó