Audio Damage Axon 3 - automat perkusyjny VST

07.03.2024  | Bartek Adel Vent
Audio Damage Axon 3 - automat perkusyjny VST

Audio Damage to znany na rynku VST deweloper specjalizujący się we wtyczkach łączących w sobie ciekawe rozwiązania programistyczne i dobre brzmienie. Axon 3 wykorzystuje sieci neuronowe do tworzenie intrygujących rytmów.

Axon 3 to już kolejna wersja automatu perkusyjnego stworzonego z myślą o nietypowych gatunkach muzyki czy też wsparcia już tych znanych jak IDM, muzyka taneczna lub ambient. W najnowszej wersji przemodelowane głosy odpowiedzialne za tworzenie brzmień perkusyjnych. Dodano do nich możliwość kontroli wysokości tonu oraz obsługę kwantyzowania do skali, co umożliwia granie brzmieniami perkusyjnymi bardziej tonalnie. Audio Damage Axon 3 posiada także rozbudowany mechanizm randomizacji, który wpływa na większą ilość parametrów niż w wersji 2. Na wyjściu całości pojawił się także moduł kompresora znany z innej wtyczki firmy Rough Rider, który pozwala naprawdę mocno spłaszczyć brzmienie i dodać mu potężnego charakteru. Warto dodać, że Audio Damage nie jest tylko twórcą i wydawcą wtyczek na komputery osobiste, ale mocno wspiera rynek aplikacji mobilnych. Większość produktów firmy ma swoje odpowiedniki na iPhona oraz iPada. Nie inaczej jest także w tym przypadku. Audio Damage Axon 3 pojawi się także na iPada w formie wtyczki AUv3.

Axon 3 dostępny jest dla systemów Windows, Mac i Linux (VST3, AU, AAX i CLAP), Axon 3 kosztuje 89 USD. Użytkownicy Axon 2 mogą dokonać aktualizacji za 39 USD. Jest dostępna wersja DEMO.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó