Arturia MiniBrute V – dziki, analogowy softsynth

23.05.2024 
Arturia MiniBrute V – dziki, analogowy softsynth

Arturia MiniBrute V odzwierciedla rewolucyjnego ducha swojego poprzednika i wzmacnia go w domenie cyfrowej dzięki rozszerzonej polifonii, wbudowanemu rackowi efektowemu i zachowanym klasycznym funkcjom, takim jak filtr Steiner-Parker – zapewniając niezrównane ciepło i ziarno współczesnym twórcom muzycznym.

Surowa moc analogowa

MiniBrute V oferuje ten sam bezkompromisowy analogowy sound, jednak teraz zdolny do tworzenia złożonych brzmień akordów i warstwowych tekstur, które wykraczają poza jego monosynthowe DNA.

Wbudowany rack FX

Przekręć i przekształć analogową energię MiniBrute V za pomocą uniwersalnego racka FX – wyposażonego w 4 sloty efektowe i 17 typów efektów, aby jeszcze bardziej kształtować i rozbudowywać brzmienie.

Presety światowej klasy

Biblioteka fabryczna MiniBrute V została zaprojektowana przez cenionych syntezatorowców i profesjonalnych sound designerów, pozostając wiernym oryginałowi, jednocześnie przesuwając granice tego, co jest możliwe.

Intuicyjny interfejs

Poczuj bezpośredniość i głębię syntezy analogowej dzięki usprawnionej ścieżce sygnału MiniBrute V, dzięki czemu gra i programowanie jest niezwykle łatwe.

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó