AlphaTeta przedstawia rekordbox 7

20.05.2024 
AlphaTeta przedstawia rekordbox 7

AlphaTheta ogłasza wydanie rekordbox na Mac/Windows (wersja 7.0.0), kompletnej aplikacji DJ-skiej, która integruje wszystko - od zarządzania muzyką po możliwości występów na żywo.

Ta duża aktualizacja rekordbox – używanego przez wielu DJ-ów na całym świecie, w tym niezliczonych profesjonalistów – wprowadza ogromne ulepszenia w zakresie wydajności i funkcji. Nowa technologia uczenia się oprogramowania, chmury i automatyzacji została dodana, aby stworzyć znaczącą ewolucję oprogramowania, a obciążenia przetwarzania zostały poprawione. Zauważysz, że czas i wysiłek potrzebne do znalezienia i zarządzania muzyką zostały znacznie zredukowane, niezależnie od tego, czy szukasz utworów spośród dziesiątek milionów dostępnych na wielu serwisach streamingowych, czy z własnej obszernej kolekcji. Aby ułatwić zadanie, wszelkie utwory, które dodasz do swojej kolekcji, mogą być teraz automatycznie filtrowane według różnych kategorii, z automatycznie ustawianymi punktami cue, jeśli zdecydujesz, oraz będziesz mieć opcję udostępniania playlist.

Wszystko to, w połączeniu z nowo zaprojektowanym interfejsem graficznym, sprawia, że zarządzanie muzyką i przygotowania do występów są łatwiejsze i bardziej intuicyjne, dzięki czemu możesz skupić się na byciu kreatywnym.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó