Mosty dla Muzyki - ADE Cycle 2024

26.06.2024 
Mosty dla Muzyki - ADE Cycle 2024

Organizacja non-profit i wytwórnia płytowa Bridges For Music powróci na ADE z coroczną 500-kilometrową charytatywną jazdą rowerową w październiku, kontynuując wywoływanie zmian społecznych dzięki sile muzyki.

Znajdując dalsze pokrewieństwo na corocznym wydarzeniu w Amsterdamie, celebrującym siłę unikalnej społeczności muzyki tanecznej, przejazd okazał się najbardziej wyczekiwaną charytatywną jazdą rowerową w branży muzycznej, z wcześniejszymi uczestnikami takimi jak Richie Hawtin, Parallelle, Maga, Joris Voorn, Chris Liebing, Pan-Pot, Juliet Fox, Jamiee i inni. W zeszłorocznej jeździe wzięło udział ponad 50 rowerzystów z 15 różnych krajów, zbierając ponad 70 tysięcy euro na rzecz misji Bridges For Music, której celem jest wsparcie młodzieży z terenów o ograniczonym dostępie do usług w RPA.

Napędzana przez AlphaTheta i we współpracy z ADE, wszystkie zebrane środki pomogą zwiększyć zdolność programów Bridges, przyczyniając się do budowy nowego obiektu dla młodszych dzieci w potrzebie. Dodatkowo, wesprze program pozaszkolny, który zapewnia dzieciom w wieku od 8 do 18 lat niezbędne miejsce do uzyskania kreatywnego wykształcenia w muzyce, tańcu i uważności.

Tegoroczna jazda wprowadzi nowe wyzwanie z nieco zaktualizowaną trasą z Londynu do Amsterdamu. Czterostopniowa jazda rozpocznie się w niedzielę 13 października z siedziby Resident Advisor w Shoreditch i zakończy się na ADE w środę 16 października, prowadząc rowerzystów przez Wielką Brytanię, Belgię i Holandię.

Jamie Kemp, dyrektor Toolroom Records, podsumowuje wpływ jazdy: „Krótko mówiąc, jest to doświadczenie zmieniające życie! Ciągle powtarzam, że nie jestem pewien, czy istnieje inny sposób, w jaki chciałbym dotrzeć na ADE... Jeśli myślisz o tym, po prostu to zrób! Będziesz wspierany na każdym km/mili/calowej drodze.”

Jazda oszczędzi około 175 kg emisji CO2, które normalnie byłyby wyprodukowane przez każdy lot z Londynu do Amsterdamu. Oznacza to, że dla każdego z 50 rowerzystów zaoszczędzi się co najmniej 8 750 kilogramów emisji CO2. W zamian za wsparcie sprawy i podróż do ADE z mniejszym wpływem na środowisko, uczestnicy jazdy otrzymają ADE Pro Pass, trzy noce zakwaterowania w spa hotelach wzdłuż trasy, przewodników i wsparcie, transport bagażu, śniadanie, lunch i kolację, energetyczne przekąski oraz oficjalną koszulkę ADE. Rowery można zwrócić do Londynu za dodatkową opłatą w wysokości 1500 funtów oraz zbieranie funduszy.

Osoby, które nie mogą zobowiązać się do pełnego czasu trwania jazdy, mogą dołączyć w połowie trasy lub na jednym etapie wycieczki rowerowej. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w jeździe na rowerze, a osoby, które nie posiadają własnego roweru, mogą go wypożyczyć. Dostępne są również sponsorowane zgłoszenia dla firm, które chcą zgłosić zespół, a logo zespołu pojawi się na specjalnym zestawie ADE dla rowerzystów oraz w relacjach z jazdy jako sponsor zespołu.

Jak zawsze, jazda wita rowerzystów o różnych umiejętnościach i entuzjazmie, a uczestnicy są organizowani w grupy w oparciu o zdolność do jazdy z średnią prędkością 30 km/h, 26 km/h i 22 km/h, z zapewnieniem pojazdów wsparcia, ekspertów przewodników rowerowych i innych na trasie. Wykazując zaangażowanie Bridges w najwyższy poziom bezpieczeństwa i wsparcia, w zeszłym roku na każdej trasie brali udział ratownicy medyczni z Tour De France, a każda grupa była prowadzona przez profesjonalnych rowerzystów, niektórych z Team GB na Olimpiadzie.

Keleigh Batchelor, Menedżer Marketingu, AlphaTheta EMEA, powiedziała: „Jest nam zaszczytem ponownie sponsorować jazdę Bridges for Music na ADE. Takie działania zachęcają uczestników do angażowania się w swoje fizyczne i psychiczne dobro – co może być bardzo potężne i uzdrawiające. Łączenie tych elementów w dynamicznej grupie wzmacnia poczucie wspólnoty, zwiększa świadomość, jednocześnie generując niezbędne środki na tę niesamowicie transformacyjną inicjatywę muzyczną. Jeśli kiedykolwiek byłeś/aś kuszony/a, teraz jest twoja szansa, to będzie najbardziej satysfakcjonująca i ekscytująca rzecz, jaką zrobisz w tym roku!”

Aby się zapisać, zabezpieczyć swoje miejsce i odegrać kluczową rolę w wywoływaniu znaczących zmian społecznych zajrzyj TUTAJ

Bridges For Music - ADE Cycle odbędzie się w dniach 13-16 października 2024 r.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó