Battles - Juice B Crypts

19.01.2020 
Nasza ocena:
4 /6

Na froncie Battles spore zmiany – od zespołu odszedł Dave Konopka, więc na polu bitwy nastąpiło poważne przegrupowanie sił, oznaczające, że obecnie mamy do czynienia z duetem.

Nie zmienił się jednak charakter amerykańskich zaklinaczy rytmów. Cały czas prym wiodą galopady arpeggiatorów i połamanej perkusji oscylującej gdzieś pomiędzy minimalem, drum’n’bassem i post rockiem. Z jednej strony imponuje mi ta żonglerka, ale z drugiej podziw mój nie różni się od tego, jakim darzyłbym cyrkowca żonglującego 12 piłeczkami jednocześnie. Na Juice B Crypts słyszę dużo nutek, ale mało treści. Brak dramaturgii i historii, za to forma jest rozdmuchana do granic możliwości.

Jeśli więc lubicie takie sztuczki, to polecam zaopatrzyć się np. w LP Pack firmy LDM (sprzedawany też poprzez stronę Isotonik) oferujący kilka kreatywnych sekwencerów przeznaczonych do użycia z kontrolerami z serii Launchpad firmy Novation. Przyjrzałbym się też pakietowi Tricky Traps oraz Modulation Pack autorstwa Noiss Coko (również dystrybuowany przez Isotonika). Oba zestawy oferują szereg kreatywnych narzędzi z pogranicza egzotycznych sekwencerów, efektów i łańcuchów modulacyjnych, za pomocą których nawet najprostszą pętlę obrócicie w awangardowego łamańca.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT