Akai MPC X - cyfrowa stacja robocza

NIEPRZYPISANE | 16.12.2021 
Marka:  Akai

Stacja robocza MPC X marki Akai Professional może pracować samodzielnie lub jako kontroler z komputerem Mac/PC. Jest wyposażona w wielordzeniowy procesor. Ma 16 podświetlanych padów czułych na siłę nacisku przydzielanych do 8 banków, 16 dotykowych pokręteł Q-Link z wyświetlaczami OLED bezproblemowo mapujących się do kluczowych parametrów, 63 funkcjonalne przyciski, 1 duże pokrętło do nawigacji po ekranie z zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przez wciśnięcie, 7 pokręteł obracanych w zakresie 270° do regulacji poziomu wzmocnienia, miksu i poziomu, ekran 10,1” z interfejsem dotykowym, 2 GB RAM, 16 GB miejsca na dysku i 10 GB zainstalowanych brzmień. Kontroler wyposażono w komplet złącz (m.in. XLR, RCA, 5-pinowe MIDI, TRS CV, USB 3.0), złącze USB do podłączenia pamięci masowej i kontrolerów MIDI oraz pełnowymiarowe gniazdo karty SD. MPC X jest gotowe, by pełnić funkcję serca studia nagrań.

W ramach oferty promocyjnej* do stacji roboczej Akai MPC X dodawane są monitory aktywne bliskiego pola BX8 D3 marki M-Audio.

Konstrukcja sztywnych i lekkich 8-calowych wooferów z wojskowego Kevlaru® odpowiada za dół i środek pasma. Zapewniają wyjątkowe przenoszenie transjentów i przeciwdziałają niechcianemu wyginaniu się membrany. Głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką zapewnia idealne połączenie niskiej masy i braku słyszalnych rezonansów. Został on zamontowany w specjalnym falowodzie zapewniającym odpowiednią dyspersję, która eliminuje niechciane rozproszenie wysokich częstotliwości, zachowując przy tym stabilną i szeroką scenę dźwiękową. Z tyłu monitora umieszczony jest bass-reflex, oddający głęboki, zdefiniowany i zdecydowany bas o maksymalnie poszerzonym paśmie.

* Zestaw Akai MPC X z bezpłatnymi monitorami M-Audio BX8 D3 jest ofertą promocyjną ważną do 31.01.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Więcej TUTAJ

Cena
9444,00 zł
Producent
Akai
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó