Więcej...

Dreadbox prezentuje Lil' Erebus

26.04.2018  | Piotr Lenartowicz
Dreadbox prezentuje Lil' Erebus fot. https://www.dreadbox-fx.com

Najlbliższe tygodnie mogą przynieść sporo interesujących wieści z obozu greckiej firmy. Na początek pojawia się Lil' Erebus, czyli jak sama nazwa wskazuje "młodszy brat" syntezatora o nazwie Erebus.

To od nas zależy jaką formę przybierze nowy produkt Dreadbox - może być to moduł Eurorack bądź też syntezator standalone. W zależności od tego, którą opcje wybierzemy koszt instrumentu wyniesie 158 lub 200 euro. Producent przestrzega aby zapoznać się z instrukcją przed kupnem Lil' Erebus ponieważ każdy kto zdecyduje się na ten zakup będzie musiał zbudować instrument samodzielnie (DIY kit).

 

 

W najbliższym czasie ze strony greckiej firmy spodziewamy się informacji o stworzonym wspólnie z polskim Polyend syntezatorze Medusa. O tym czego spodziewać się po kooperacji obu podmiotów pisaliśmy już TUTAJ. Teraz czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie a Lil' Erebus tylko zwiększa nasze apetyty.

Więcej informacji o Lil' Erebus znajdziecie na stronie producenta: https://www.dreadbox-fx.com/product/lil-erebus-diy-kit/