Więcej...

Paczka darmowych brzmień do Xfer Serum

09.03.2019 
Paczka darmowych brzmień do Xfer Serum

Od lat Xfer Serum uważany jest za jeden z najlepszych syntezatorów wtyczkowych. Teraz dzięki kolejnej paczce bezpłatnych brzmień przygotowanych przez Francis'a Preve'a oraz jego studentów możemy "wyciągnąć" z tego narzędzia jeszcze więcej.

Dlaczego Serum przez tak długi czas utrzymuje się na czele stawki syntezatorów wtyczkowych? Najprawdopodobniej zawdzięcza to doskonałemu brzmieniu i wszechstronności sonicznej. Jednocześnie pomimo swoich wszystkich zalet co jakiś czas pojawiają się usprawnienia, które czynią to narzędzie jeszcze ciekawszym. Nie inaczej jest w przypadku paczki brzmień autorstwa Francis'a Preve'a.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ten znany sound designer przygotował bibliotekę brzmień dedykowaną Xfer Serum (TUTAJ zeszłoroczny zestaw). Oto co Francis Preve napisał na swojej witrynie internetowej - W związku z tym, że nasza zeszłoroczna paczka została tak dobrze przyjęta postanowiłem ponownie poprosić moich studentów z Austin Community College o przygotowanie kolejnej - efekty ich pracy znajdziecie TUTAJ.