Oglądamy YouTube - Superbooth

11.03.2019  | Paweł Pruski
Oglądamy YouTube - Superbooth fot. https://youtu.be/9qx4EDD5ICU

Jeśli wyczekujecie na wydarzenia związane z tegorocznym Superbooth, warto raz jeszcze wrócić do ubiegłorocznej edycji. Na kanale targów udostępniono obszerne, niepublikowane dotąd materiały wideo.

Dziś dość nietypowo polecamy kanał YouTube wydarzenia - Superbooth. Kilka dni temu organizatorzy udostępnili całą masę niepublikowanych wcześniej materiałów a więc m.in. dokumentację z koncertów oraz prelekcji jakie odbyły się ramach poprzedniej edycji. Wśród występujących na ubiegłorocznych targach była chociażby doskonale znana nam An On Bast.

Materiały zgromadzone na kanale powinny przypaść do gustu entuzjastom syntezatorów modularnych. Mamy okazję podejrzeć setupy do grania na żywo jednych z najciekawszych producentów wykorzystujących na scenie wspomniane syntezatory. Równie ciekawe są prelekcje, na których pojawia się wiele interesujących tematów związanych ze sceną modularów. 

Przypominamy, że tegoroczna edycja odbędzie się jak co roku w Berlinie w dniach 9-11 maja 2019. Zapowiada się wiele interesujących premier, o których z pewnością będziemy Was informować na naszej stronie.

Więcej materiałów z targów Superbooth znajdziecie TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó