Więcej...

Polish Juke szuka producentów!

14.03.2019 
Polish Juke szuka producentów!

Potrafisz zrobić bit w tempie 160 BPM, który porwie ludzi do tańca? Uwielbiasz brzmienie Rolanda TR-808? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość - Polish Juke a więc najlepsza marka jeżeli chodzi o polski footwork planuje wydać kompilacje na której może znaleźć się Twój utwór.

- Ruszyłem z tą inicjatywą żeby sprawdzić czy w Polsce znajdą się jeszcze producenci, którzy potrafią przygotować porządny footwork - powiedział nam Mateo, założyciel ekipy Polish Juke - Naszym głównym celem jest wydanie footwork'owej kompilacji stworzonej z utworów tylko polskich producentów i producentek. Mam też nadzieję, że w ten sposób uda nam się zainteresować footwork'iem większe grono odbiorców - dodaje.

- Nigdy nie zapominajmy, że footwork to taniec. W tańcu i energii tkwi siła tego zjawiska - mówił w wywiadzie na naszych łamach Maciek Kujawski (COMOC) a więc jeden z pierwszoplanowych reprezentantów Polish Juke. Jeżeli zajmujecie się footwork'iem albo chcielibyście spróbować swoich sił w tej bardzo świeżej stylistyce to okazja wydaje się idealna. Wysyłajcie swoje produkcje na polishjuke@gmail.com i dołączcie do ekipy takich asów jak wspomniany COMOC, Rhythm Baboon czy Lux Familiar.

Więcej TUTAJ.