Więcej...

Oglądamy YouTube - Loop

10.04.2019  | Paweł Pruski
Oglądamy YouTube - Loop

Kilka dni temu na swoim kanale Ableton opublikował kolejny materiał prezentujący możliwości programu Max. Prezentacja była częścią ubiegłorocznego wydarzenia Loop - sprawdźmy, co jeszcze kryje się na wymienionym kanale.

Ostatnio zachęcaliśmy do sprawdzenia kanału YouTube targów Superbooth. Tym razem odsyłamy do nieco innego wydarzenia - Loop. Organizowany corocznie (przez twórców Ableton Live) obejmuje wiele interesujących dyskusji, spektakli, prezentacji, sesji studyjnych, czy też warsztatów. Celem jest integracja środowiska producenckiego, wymiana doświadczeń, innymi słowy -  szeroko rozumiana edukacja.

Większa część wydarzeń związanych z Loop jest stopniowo udostępniania na youtubowym kanale Ableton Live. Dzięki temu powstaje obszerna baza wideo - mogąca być inspiracją dla niejednego producenta. Co ważne na kanale znajdują się prezentacje dotyczące zarówno technicznych aspektów tworzenia muzyki, jak również tych poświęconych np. metodologii pracy w studiu czy na scenie.

Lineupe tegorocznej edycji Loop nie został jeszcze ogłoszony, więc tym chętniej zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi prezentacjami.