Szczegóły syntezatora Super 6

24.07.2019  | Paweł Pruski
Szczegóły syntezatora Super 6

UDO Audio ujawnia kolejne szczegóły dot. Super 6. Znamy już pełną specyfikację oraz listę funkcji jakie oferuje ten syntezator.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że tegoroczne targi Superbooth19 były swoistym kierunkowskazem dla zmian jakie w tym roku możemy zaobserwować w branży muzycznej. Podczas naszych relacji prezentowaliśmy wiele produktów, które trafiły już na rynek ale podczas berlińskich targów nie zabrakło również sprzętów w fazie prototypowej. Producenci często decydują się na prezentacje sprzętu na wstępnym etapie jego rozwoju, po to aby skorzystać z okazji do reklamy, jak również podsycić atmosferę przed przyszłą premierą. Jednym z produktów, który wpisywał się w nakreślony powyżej obraz był syntezator Super 6, firmy UDO Audio. Ze względu na stosunkowo wczesną fazę rozwojową producent dość oszczędnie wypowiadał się na temat jego specyfikacji technicznej. Dopiero kilka dni temu ujawniona została pełna lista parametrów, jakie oferuje Super 6.

Jak wiele współczesnych konstrukcji, Super 6 jest połączeniem architektury analogowej oraz cyfrowej. W obrębie 12 głosowej polifonii możemy korzystać z klasycznych przebiegów (piła, sinus itp.) oraz całej palety brzmień opartych na syntezie Wavetable. Syntezator oferuje wiele możliwości modulacji oraz tworzenia relacji pomiędzy sygnałem oscylatorów. Na pokładzie znajdziemy również analogowy filtr oraz sekcję efektów.  Całość tworzy naprawdę ciekawe połączenie, a w związku tym kolejny interesujący syntezator w nieco wyższym przedziale cenowym (szacowana cena to 2000 EUR).

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó