Outer Space Sounds Mostro

07.08.2019  | Paweł Pruski
Outer Space Sounds Mostro

Rozpoczął się preorder na Mostro, czyli niewielki, mobilny syntezator bazujący na syntezie FM.

Obecnie na rynku znajduje się kilka syntezatorów opartych o syntezę FM. Do czołówki możemy zaliczyć Volca FM (Korg), czy też jedną z ostatnich propozycji firmy Elektron a więc Digitone. Nie oznacza to oczywiście, że nie pojawiają się nowe rozwiązania. Dowodem może być najnowszy syntezator firmy Outer Space Sounds o nazwie Mostro. Urządzenie charakteryzuje się czterogłosową polifonią. Każdy głos posiada suboscylator, możliwość kształtowania obwiedni oraz modulacji za pomocą LFO. Urządzenie posiada 100 wbudowanych presetów a także możliwość pobierania nowych (za pomocą łącza USB). Całość konstrukcji umieszczona została w niewielkiej metalowej obudowie. Monstro najłatwiej kontrolować za pomocą urządzenia USB, jednakże istnieje również możliwość skorzystania z niewielkiej wbudowanej klawiatury (w postaci szeregu przycisków).

Syntezator wyposażony został w efekty: Dalay, Glide, Midi Looper. Zaletą urządzenia jest wszechstronna komunikacja. Oprócz łącza MIDI oraz USB, posiada pięć wejść CV (pozwalającymi na sterowanie parametrami: CV, Gate, Feadback, Ratio, Index).

Urządzenie jest obecnie w fazie preorderu. Zamówienie można złożyć bezpośrednio na stronie producenta. Cena urządzenia została oszacowana na 425$.

Więcej na stronie producenta TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó